reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

reklama
izulka - zrob Ty sikacza dziewczyno :) jesli to mial byc ten cykl, ktory sie zaczal 6 stycznia to juz Ci pokaze, zrobiony o kazdej porze dnia :)
 
izulka - zrob Ty sikacza dziewczyno :) jesli to mial byc ten cykl, ktory sie zaczal 6 stycznia to juz Ci pokaze, zrobiony o kazdej porze dnia :)

No a po co mam sikacza robić jak jutro poznam wynik ;D A jak będzie negatywny, to wtedy zrobię normalny test :)

Dzwonie tam i dzwonie, bo teraz jest druga pielegniarka, ale za cholerkę nie odbiera ;/ eh..
 
izulka - po badaniu bHCG nie ma sensu robienia sikacza - nic pewniejszego niz bHCG :) dlatego pomyslalam, ze jak sie niecierpliwisz czekaniem na wynik to mozesz sobie siknac i sprobowac rozwiac watpliwosci :)
 
izulka - po badaniu bHCG nie ma sensu robienia sikacza - nic pewniejszego niz bHCG :) dlatego pomyslalam, ze jak sie niecierpliwisz czekaniem na wynik to mozesz sobie siknac i sprobowac rozwiac watpliwosci :)

Tak, wiem wiem, jednak jeżeli na badanie betahcg bylo za wczesnie to jeszcze nie bedzie prawidlowego wyniku. O to sie rozchodzi.
 
nie bedzie za wczesnie - Twoj gin bierze pod uwage ten cykl, ktory zaczal sie 6 stycznia a nie ten teraz. W tym teraz nic by nie zobaczyl nawet najlepszymi na swiecie maszynami, wiec spokojnie mozesz sikac. :)
 
reklama
Do góry