reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

reklama
Izka a może tak jak pisałaś jesteś 19 dni po terminie @ a nie w 19 dc. W końcu lekarz już podejrzewał ciążę po badaniu i nie wiem czy możliwe jest aby coś stwierdził w usg w 19 dc. Trzymam kciuki i sama jestem bardzo ciekawa! W ciąży podobno zdarzają się takie skąpe @ więc kto wie kto wie :))
 
No zobaczymy :) Kurcze, ale się boje.. Bo co jak wyjdzie że nie? :( A kochane, jak zadzwonie jutro to podadzą mi wynik przez tel czy musze osobiście odebrac?
 
No zobaczymy :) Kurcze, ale się boje.. Bo co jak wyjdzie że nie? :( A kochane, jak zadzwonie jutro to podadzą mi wynik przez tel czy musze osobiście odebrac?

to zalezy od laboratorium. Zadzwon - a noz widelec :)

a powiedz - czemu lekarz skeirowal Cie na bHCG tak wczesnie - robil usg, cos widzial - co Ci powiedzial?
 
to zalezy od laboratorium. Zadzwon - a noz widelec :)

a powiedz - czemu lekarz skeirowal Cie na bHCG tak wczesnie - robil usg, cos widzial - co Ci powiedzial?

Tak, robił usg i stwierdził że prawdopodobnie jest wczesna ciąża. I wysłał mnie na badanie. Mówiłam mu że ta @ 30 stycznia była krótka i skąpa. To kazał też podać wcześniejszy termin @, 6 styczeń.
 
Ostatnia edycja:
Wynik był ponoć już tego samego dnia, ale powędrował do gabinetu lekarza.. I tam musze dzwonić. Jutro mam wizyte, i teoretycznie jutro moge sie dowiedziec, ale ja chce juz ;D
 
reklama
Do góry