reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

A mozesz wkleic zdjecie testu?

Ja tez poronilam w 5 lub 6 tyg ale tu sie tym nie przejmuja
nie2.gif


Mam nadzieje ze szybko uda Ci sie zaciazyc trzyma
trelemorele.gif
m

Niestety nie mam aparatu, ale już doczytałam instrukcję i napisali, że wynik jest negatywny jak ta kreska jest przesunięta. No nic, nie tracę nadziei. Będę miała jeszcze swoją fasolkę:)
 
reklama
Nie wiem czy to można nazwać staraniem, raczej "nie uważamy od 2 cykli";) Nie pilnuję dni płodnych, nie robię testów owu.


To mozna powiedziec ze "idziecie na zywiol"
serducho.gif

Ja jedynie obseruje sluz,ktorego jak narazie nie ma a to juz 16.d.c,bo chcemy miec jeszcze jednego malego baczka
glupia_minka.gif
 
witam serdecznie, dziewczyny mam pytanie - staramy się o maleństwo, nie ukrywam, że o niczym innym nie myślę. Dziś jest 37 dzień cyklu a ja nie mam okresu. cykle generalnie są 32 dniowe - regularne. Lekarz przepisał mi luteinę bo miałam torbiele. na dzień dzisiejszy czuję sie co najmniej dziwnie. Bardzo bolą mnie piersi, szczególnie sutki, mam okropne wzdęcia. w połowie cyklu miałam plamienia i zgagę co nigdy nie miało miejsca a najlepsze jest to, że robiłam trzy razy test i ani razu nie wyszedł pozytywnie :( jak myślicie, poradźcie mi co mam zrobić :(
 
Asiazuza powinnaś koniecznie zrobić badanie krwi. Szkoda kasy na testy - może tak się zdarzyć, że nie wychodzą. A jak długo miałaś to plamienie i który to był dzień cyklu?
 
Witam Was. Mam pytanie: @ miałam 30 stycznia, 15 lutego byłam u lekarza, a 16 lutego miałam pobieraną krew na betaHCG. Powiedzcie mi, czy będzie już wtedy prawidłowy wynik jeżeli jestem w ciąży? Bo tak czytam i czytam i wydaje mi się, że lekarz mnie za wcześnie wysłał.. Dodam, że wynik mam mieć we wtorek.
 
pewnie,ze za wcześnie-przecież 2 tyg po @ to Ty możesz mieć owulację a nie robić bete...chyba,ze ja zle terminy Twoje odczytalam...
30 stycznie mialaś 1d.c ???
bo jeśli tak to 16 lutego jest stanowczo za wcześnie na bete!

mi kobieta w labo.powiedziala ,ze 5 dni przed terminem @ mozna najwczesniej zrobić bete..
 
Ja robiłam betę 29 dni od 1 dnia miesiączki i wyszła 8 więc po tygodniu i tak musiałam powtórzyć, dodam że miałam monitorowany cykl i owulację w 15 dniu cyklu. Nie ma co się spieszyć bo można się rozczarować
 
reklama
Zdecydowanie za wcześnie , tak jak pisze mama05 to dopiero okolice owulacji były i na pewno beta nic niestety nie pokaże. Myśle że pod koniec miesiąca dobrze byłoby powtórzyć bete.
 
Do góry