reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

mpze jest to wczesna ciaza np dwo tygodniowa i dlatego nie widac jeszcze nic na usg, a duze było to krwawienie, bo moze to plamienie tylko było?idz do gina i sie staraj niestresowac trzymam kciuki:)

albo mozesz zrobic bete jutro i na nastepny dzien jesli bedzie rosla to jest okej.a potem idz do gin
 
reklama
A może być tak , że te testy wychodzą dodatnie bo mam jakieś tam zapalenie. Niby pielęgniarka powiedziała, że dodatnie by były gdybym brała na to jakieś tabletki i ona by spowodowały zmiany w moczu ale ja już sama nie wiem :(:(
 
Jest też możliwość że to ciąża pozamaciczna? Dlatego gin kazał zrobić kolejny test i kazał iść do lekarza. Nie życzę ci jednak tego...
 
mi lekarz mowil, ze ciaze na usg widac dopiero w 2 miesiacu ciazy a test moze wyjsc falszywie dodatni przy torbieli, ale rzadko tak sie dzieje, tak bynajmniej slyszalam. Nic mi nie wiadomo jak to moze wygladac przy zapaleniu.
 
Myślę że torbiele to by mi wykryła już przy badaniu a jak mnie zawsze badała to mówiła , że ok . Ten w szpitalu też robił USG to też nic nie widział :(:( Strasznie się boję :(W sumie to też nie wiem jak to z zapaleniem ale pare moich znajomych miało , brały tabletki i nigdy im testy nie wyszły pozytywne przy jakiejś tam infekcji :( Kurcze strasznie się denerwuje :(
 
Nie zakładaj najgorszych wariantów. Wiem, że łatwo powiedzieć ale nie denerwuj się bo jak jesteś w ciązy to zaszkodzisz bąbelkowi! Może faktycznie ciąża jest tak wczesna,że jej nie widać. Biegnij do swojego gina i na spokojnie pogadaj. Rano jak możesz zrób bete jak radzą dziewczyny. Trzymam kciuki! Możesz to własnie teraz zaczęło się Twoje szczęśliwe macierzyństwo :-)
 
Pierwszy raz słysze , ze kłopoty z tarczyca mogą zafałszować wynik testu. Jesli nie wiesz kiedy mogłaś zajśc w ciąże to powinnaś zrobic badanie beta hcg i po 2 dniach powtórzyc, to da lepszy obraz sytuacji. Jesli ciąża jest wczesna to może jej nie widać, mojej nie było widać jeszcze w 4t4dniu.
 
Pierwszy raz słysze , ze kłopoty z tarczyca mogą zafałszować wynik testu. Jesli nie wiesz kiedy mogłaś zajśc w ciąże to powinnaś zrobic badanie beta hcg i po 2 dniach powtórzyc, to da lepszy obraz sytuacji. Jesli ciąża jest wczesna to może jej nie widać, mojej nie było widać jeszcze w 4t4dniu.

moga ale tu chodzi o hormony.. ehh za pozno, zeby wdawac sie w szczegoly.
przy zasniadzie groniastym moze dojsc do wczesnego poronienia, bhcg bardzo wysoka i powoli spada. Ale moze to byc sto tysiecy innych rzeczy. Trzymam kciuki, zeby bylo wszytko ok!


bez zadnych badan na forumnie dostaniesz odpowiedzi. JAK NAJSZYBCIEJ idz do lekarza.
 
Hej. Kiedy mogę zrobić test ciążowy jeśli moje cykle są nie regularne .
Np. listopad 2010 - miesiączka była w 32dniu cyklu , w grudniu 2010 28dzień , styczeń 30 dzień no i luty 34 dzień . Dziś jest 36dzień i okresu nie ma.Dodam , że z mężem staramy się o dziecko .
Pozdrawiam. ;-)

Jeśli gdzieś jest już taki temat i nie potrzebnie założyłam nowy to z góry przepraszam. Jestem tu nowa i muszę się odnaleźć :zawstydzona/y:
 
reklama
Wydaje mi się, że możesz już robić-bo to już i tak powyżej średniego dnia cyklu... chyba, że miałaś bardzo późno owu-
po 1. czy wiesz kiedy była owu? Czy coś czułaś, objawy itd
po 2. powinnaś chyba pójść do lekarza na wyregulowanie cykli bo nieregularne nie sprzyjają niestety starankom....
 
Do góry