reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Witam!
Trochę zaczynam już się niepokoić, żeby nie powiedzieć, że panikować...
Zacznę od tego że miesiączkuję bardzo regularnie, staramy się o dzidziusia. Mam wrażenie że teraz się udało, ale testy pokazują coś innego. W czwartek powinnam mieć miesiączkę, zrobiłam test i negatywny. Powtórzyłam dzisiaj i znowu to samo... Czy jest to możliwe, żeby testy ciążowe wychodziły negatywnie? Co w tej sytuacji, badanie krwi, czy poczekać?
 
reklama
powinnaść iść na beta hcg nawet dziś jeszcze! testy potrafią się mylić. są takie przypadki.
powodzenia życzę!
 
poczekaj tak do tygodnia a jak znowu test n ic nie pokaze to badanie krwi bedzie najbardziej wiarygone. Ja tez juz myslalam w tamtym miesiacu, ze cos bedzie i latalam co 2 dni z testami i du*** blada spoznil sie...chociaz mam nadzieje, ze u ciebie jednak to To ;))
 
staramy się z mężem od jakiegos czasu o dzidziusia, jakoś tak w grudniu sobie odpusciłam myślenie kiedy mam dni płodne, i oczywiscie okresu brak ( ostatnia miesiączka 27 listopada i cykle dość nieregularne). około 40 dc zaczełam się martwić i zrobiłam test, wyszedł negatywny, wiec szybciutko do gina, zrobiła usg, ciązy nie stwierdził i on dał duphaston na wywołanie. wziełam 10 dni tak jak kazał i juz dzis 10 dzien od odstawienia a okresu nadal nie ma, dodam że biorąc go nienajlepiej się czułam. i teraz sama nie wiem co robić czy iść do lekarza znowu czy jeszcze poczekac?
 
idz znowu, bo moze to ciaza ale b ylo jeszcze za wczesnie na rozpoznanie przez gina? A badania jakies ci robil? Zrob bete a jak nie to molestuj ich az beda wiedzieli co i jak,

u mnie dzisiaj 28 dc i @ nie widac, ale nie napalam sie, bo to moze znowu byc opuznienie...
 
wiec zrobiłam najpierw test i wyszły 2 kreski ihaaaaaaaaa, mam nadzieje ze w czwartek gin potwierdzi :) powodzenia dziewczyny

a dodam jeszcze że podejżewam że mogłam w ciaze zajsc 16-17 grudzien, 1 test robiłam i wyszedł negatyny i na usg cisza a dzis niespodzianka :)
 
reklama
wiec zrobiłam najpierw test i wyszły 2 kreski ihaaaaaaaaa, mam nadzieje ze w czwartek gin potwierdzi :) powodzenia dziewczyny

a dodam jeszcze że podejżewam że mogłam w ciaze zajsc 16-17 grudzien, 1 test robiłam i wyszedł negatyny i na usg cisza a dzis niespodzianka :)
Gratuluje kochana :-D wiedzialam ze u Ciebie bedzie fasolka:-D no to teraz rzuc mi fluidkow bo ja juz fiksuje zaczelam 16 cykl:-(
 
Do góry