reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Witam ;)
Właśnie wyszłam z kąpieli i sama muszę stwierdzić, że mam całe piersi w żyłkach, aż się przestraszyłam ;/;/ Jutro szybko idę się zapisać do gina , mam nadzieje, że załapie się na ten tydzień na wizytę bo jak nie to chyba prywatnie się wybiorę i odżałuje te 100 zł . Teraz chodzę na NFZ ale pan jest bardzo miły i inteligentny więc nie chce zmieniać tylko , że spoooore kolejki sa do niego niestety :(
witam Cie-rano proponuje zebys zrobila badanie krwi na poziom hormonu BHcG-TO JEST 100% wynik i zanim pojdziesz do ginek.bedziesz wiedziala,poczekasz w szpitalu godzinke i wiesz co jest grane:tak::-Dpowodzenia,trzymam kciuki i daj nam znac:laugh2:
 
reklama
Jutro napisze co i jak, chyba się wybiorę na bete i zobacze tyle tylko, że ciąża mi się strasznie wątpi bo skoro testy były negatywne to bardziej liczę, że pewnie coś innego jest przyczyną.
 
I jak tam? Wiesz już coś czy jeszcze czekasz? A tak odnosnie testów ciążowych to niekiedy dają fałszywe wyniki, a testu Amil który też robiłaś w ogóle nie polecam - największe dno, według mnie oczywiście, mi nie wykrył 5 tyg ciąży... :-) A jednak w ciąży jestem i to już 13 tydzień leci :-) Pozdrawiam i daj szybko znać co u Ciebie
 
Hej dziewczyny ;)
Niestety nie miałam dzisiaj czasu żeby iść na bete bo miałam mały młyn w pracy i w szkole;/ Tyle co zadzwoniłam do gina i jeszcze się zdenerwowałam bo wolne miejsce jest za 9 dni ;/;/ a mi piersi pękają , stanika zdjąć nie mogłam dzisiaj ;/;/
 
Jasne, że dam znać, sama pękam z niecierpliwości. Właśnie przeczytałam temat o tym, że testy nie wychodziły , a była ciąża. Jakiś cień nadziei wrócił ale więcej obaw o to czy wszystko ze mną oki. Chyba jutro rano kupie jeszcze jeden test :)
 
reklama
Do góry