reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

sie postaraj nie myslec. my sie tez wczesniej troszke staralismy i ciągle tylko myslałam i sprawdzałam kiedy te dni płode. w grudniu odpuściłam bo stwerdziłam ze pewnie znowu nic z tego i ze wrazie co teramin na wrzesien to mi tak srednio, i na prawde nie wiem kiedy i jakim cudem a tu ciach. nawet kwasu foliowego nie brałam, bo pomyslałam do do staran wrocimy w marcu. ale mam nadzieje ze wszystko sie skonczy ok. takze czasami trzeba chyba oddać sprawy w rece Boga :) i życze szczęscliwych i owocnych staranek
 
reklama
Witam
usmiech.gif

Ja to mam bardzo dziwną sytuacje. Na początku napiszę , że nie stersuję się tym czy będę w ciąży czy nie po prostu nie ma takiej myśli, że muszę być w ciąży i już. Nie zmieniałam klimatu , nie zmieniałam diety nic. Mam dzisiaj 48 dzień cyklu i okresu brak. Piersi mnie bolą od około 30 dnia cyklu. Przez pierwsze dni bolały tylko sutki teraz bolą też piersi i nawet mój wczoraj powiedział, że dziwnie mam na nich sporo żyłek;/dodam , że nigdy przed @ mnie piersi nie bolały , pierwszy raz mam takie uczucie. Zrobiłam test ciążowy w 31 dniu , kupiłam jakiś za 3 zł bo taki mi pani dała w aptece wyszedł negatywny więc się uspokoiłam . Ale tydzień po tym dowiedziałam się od znajomej , że zrobiła 3 te testy i wyszły negatywne , a w ciąży jest i , że dowiedziała się , że to jakaś wadliwa seria wyszła i jest tylko na 50 % wiarygodny i przecenili go w aptece.Więc w 41 dniu zrobiłam test ciążowy Amil i negatywny , a @ nadal nie ma ;/;/ Zaczynam się już denerwować, jak do jutra @ nie przyjdzie to się wybieram do gina bo już się boje, że to może jakaś nadżerka czy jajniki.
 
miałam podobnie, co druri cykl miał 0-44 dni, jak się potem okazało, jeden jajnik mi nie pracuje, oprócz tego mam zbyt wysoką prolaktynę (od października biorę bromergon) i niedomogę luteinową. Może poproś lekarza o skierowanie na badania hormonów, a z testami bywa różnie, np robiłam kiedyś bobo test i wyszła cieniutka druga kreska a ciąży nie było, teraz kupuję na allegro, za 1,7, ale te o czułości 10 i mam nadzieję że będą ok
 
Ostatnia edycja:
Kurcze, już się strasznie stresuje, że to mogą być jakieś problemy z jajnikami :( Nigdy nie miałam z takim czymś styczności i nawet nie wiem jakie mogą być tego objawy. Dodam jeszcze , że mam sporo białego śluzu od 5 dni. Jutro idę
zapisać się do gina , mam nadzieje , że będzie miał jakiś wolny termin w tym tygodniu.
 
niekoniecznie to jajniki, moze po prostu hormony, a to akurat można leczyć, mierzysz temperaturę??
 
miałam podobnie, co druri cykl miał 0-44 dni, jak się potem okazało, jeden jajnik mi nie pracuje, oprócz tego mam zbyt wysoką prolaktynę
mam tak samo
przez pol roku co drugi miesiąc zawsze myślałam że może wkońcu bedziee dzidzia bo wlaśnie okres mi sie spóźniał i tyle co ja testow zrobilam to szok...;-)
aż wkońcu wybrałam się do gin .. no i powiedział co jest nie tak

czekOOladowa wybierz sie najlepiej do gin :tak: i oczywiście zdaj relacje co i jak ;-)a nóż może będzisz mamusią :)
powodzenia :-)
 
reklama
Witam ;)
Właśnie wyszłam z kąpieli i sama muszę stwierdzić, że mam całe piersi w żyłkach, aż się przestraszyłam ;/;/ Jutro szybko idę się zapisać do gina , mam nadzieje, że załapie się na ten tydzień na wizytę bo jak nie to chyba prywatnie się wybiorę i odżałuje te 100 zł . Teraz chodzę na NFZ ale pan jest bardzo miły i inteligentny więc nie chce zmieniać tylko , że spoooore kolejki sa do niego niestety :(
 
Do góry