reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

reklama
w sumie to nie ważne jakie, ważne że się udało :-)
No i gratuluje, ze już za pierwszym razem!!!!!!!!!:-)


Tak sama jestem pod wrażeniem myslałam ze bedzie ciezko bo jeszcze karmie piersia prawie dwu letnia córcie

No ale chyba nie jestemzbytnio doswiadczona hahaha :laugh2:

No tak w poniedziałek do lekarza i zobaczymy co tam wyniknie
 
Witam was dziewczyny

Mam takie pytanie moje miesiączki są w miare regularne co 29 dni , ostatni cykl trwał 33 dni ale chorowałam angina ropna . Ostatnia @ była 15-09-2009 , obecnie jest mój 34 dc testy ciążowe robiłam kolejno 28 dzień cyklu negatywny (10 dpo) , 31dc (13dpo) negatywny, 34 dc ( 16 dpo) negatywny .
Stosuje npr mierze temp i od 16 dni (36,90 - 37,00 -37,20) mam podwyższona a testy ujemne co może być grane już sama głupieje .
Dziekuje za rady
 
Witam was dziewczyny

Mam takie pytanie moje miesiączki są w miare regularne co 29 dni , ostatni cykl trwał 33 dni ale chorowałam angina ropna . Ostatnia @ była 15-09-2009 , obecnie jest mój 34 dc testy ciążowe robiłam kolejno 28 dzień cyklu negatywny (10 dpo) , 31dc (13dpo) negatywny, 34 dc ( 16 dpo) negatywny .
Stosuje npr mierze temp i od 16 dni (36,90 - 37,00 -37,20) mam podwyższona a testy ujemne co może być grane już sama głupieje .
Dziekuje za rady
Może za wczesnie teściki wykonałaś? poczekaj jeszcze parę dni i zrób ponownie, albo idź na betę. Może to dzidzia (OBY!!)
 
Krzynka
Na bete tecieżko mi iść akurat pracuje tak jak są godziny labolatorium ale jesli dalej tak bedzie bede musiala sie zwolnic z pracy i skoczyc poczekam jeszcze w środe wykonam koljny test .
Pozdrawiam i dziekuje
 
Witajcie jestem nowa i przeczytałam wszystkie wypowiedzi od bodajże 2007 roku:)
Informacje o ciąży bardzo wzruszające, te o @ smutne, ale cóż...ja również czekam na @ cykle mam nieregularne od 28 do 31 dni...dziś jest 33 i po @ ani sladu...zadnych objawów, tylko brzuch mnie w nocy boli tak jakbym dostala@...robiłam dzisiaj rano test, ale negatywny:(
 
moze za wczesnie na test?
u mnie to bylo tak - @ 9 wrzesnia i kolejnej 4 października brak,objawow ciąży brak, robilam testy (kilka conajmniej) i wszystkie negatywne ale wewnetrznie wiedzialam ze to musi byc fasolka skoro nie mam @- brakiem objawow sie nie przejmowalam gdyz moje dwie poprzednie ciaze byly bezobjawowe, no i kupilam na allegro 14 testow ciazowych i robilam codziennie rano - poprostu wiedzialam ze kreska kiedys musi sie pojawic iiiii pojawila sie w 45 dc!!!!!!:szok::tak:dopiero!!!i byla bardzo blada, ale teraz codziennie jest mocniejsza - zostaly mi jeszcze 4 testy takze wiec do soboty bede je robic.
nic sie nie martw - moze poprostu mialas pozniej owulacje i dlatego test negatywny
 
dziękuję za odpowiedz, ale jeszcze jedno o od razu przepraszam za pytanie, ale kiedy miałas owulację albo kiedy był ostatni raz kiedy moglas zajsc w ciąze?
 
reklama
4 listopada mam wizyte u mojego ginekologa wtedy dowiem sie cokolwiek:ktory tydzien jaki dzidzus duzy itp.
musze ci powiedziec ze ja nadal nie mam objawow ciazowych, piersi miekkie, nie mam mdlosci, ani wymiotow, nie mam wzmozonej sennosci,nie jem wiecej, nawet do kibelka nie chodze czesciej (moje poprzednie dwie ciaze takie byly).
jezeli chcesz miec pewnosc to zmykaj na badanie bhcg z krwi - one daje 100% pewnosci i nie bedziesz sie stresowac:-)
 
Do góry