reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Hej dziewczyny:) Ja jutro powinnam dostać @.. Wczoraj robiłam test o czułośi 10 no i niestety 1 kreska:( Nie mam żadnych objawów ani na @ ani na fasolke... Tempka w miareę wysoko ale jutro moze spaść... Kurcze już sama ni wiem co mam mysleć...
Trzymam za was kciuki:)
 
reklama
witam,u mnie bylo tak: w 9dpo zrobilam pierwzy test negatywny-ale nie dawalo mi spokoju te mdlosci,dziwne apetyty i "okropny wyglad"(gdzie z moimi chlopcami az promieniowalam),dzis zrobilam test ponownie,czyli 12dpo i sa dwie przecudne kreseczki...powodzenia dla wszystkich:tak:;-):-D:-D:-):-):-)
 
Gratulacje dla przyszłej mamy :-)
Mi sie niestety tym razem nie udało.... Dzis dotalam okres, nie spóźnił się więc to na pewno @. Było mi tak rano przykro, że masakra. I w dodatku ten co miesięczny ból brzucha w pierwszy dzień, tak więc to nie może być pomyłka...
Nie nakręcałabym się tak gdyby nie to, że pobolewały mnie piersi, bolał mnie jajnik i generalnie dół brzucha, byłam ciągle niewyspana i całymi dniami bolała mnie głowa. Nigdy tak przed @ nie mialam. Zwykle przychodził ten dzień i dopiero brzuch bolał a nie kilka dni wcześniej. Więc pewnie dlatego tak się nakręciłam. I nie potrzebnie bo tylko rozczarowanie przeżyłam. Chyba w tej sytuacji robienie testu nie ma sensu...
W sumie też jestem ździwiona z tego względu,że przytulaliśmy się we wszystkie dni płodne (2 tylko zostały pominięte i to z odstępami) ale widać chyba miały one znacznie.
Tak sobie myśle że może kupię sobie test owulacyjny. Chociaż nie wiem czy to ma sens... Czy znowu spróbować dzień w dzień :)

Mynia nie martw się, będzie dobrze:) Bądz spokojna przez weekend bo w ponedziałek czeka Cię miła widomość:)))
 
Dziewczyny ja dziś chyba z przyzwyczajenia kupiłam kolejny test. Mogłam tego nie robić bo i tak jutro rano idę na badanie krwi. No i oczywiście nie wyszedł... :( ale w takim razie dlaczego okres spóźnia mi się już 11 dni? Nigdy nie spóxnmiał sie więcej niż 3 dni...
 
reklama
co powiecie na to :
dzis 37 dzien cyklu i @ brak
zrobilam test w 35 dniu cyklu i wyszla jedna kreska i dzis rano i tez jedna kreska...
dodam ze moj najdluzszy cykl trwal 33 dni
 
Do góry