reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Tak sobie myślę, że na razie nie będę robiła ani testu ani na betę bo 10 kwietnia to mam wizytę u dobrego ginekologa tuż przed wizytą zrobię test no chyba, że okres się pojawi, no ale na razie w ogóle się na to nie zapowiada a zawsze czuję, że @ nadchodzi nawet jak nie miałam 58 dni to kilka dni przed tym czułam, że nadejdzie. No nic co ma być to będzie. Jak się okaże, że nic nie ma to będę się cieszyła ale jak się okaże, że to fasolka to głowy sobie nie urwę bo uwielbiam dzieci mimo, że mam dopiero 20 lat myślę, że dałabym sobie spokojnie radę. A Wy módlcie się, żeby było tak jak Bóg tego chce ;-)
 
reklama
Sephora, co u Ciebie??? Jest dzidziuś czy nie ma??c
..przepraszam,ze dopiero się odyzwam. byłam u ginekolog 13marca pechowego ,stwierdzila,ze nic nie widac... No coz. jak narazie miesiaczki brak. dzis robilam test NEGATYWNY:-:)-:)-:)-(...niby dzis 34dzien cyklu. i nic.zero objawow ,zeby @ nodchodzila,, jedynie czasem popoludniu pobolewa mnie podbrzusze jak na @, straszne chumory,ciagle bym plakala, moze dlatego,ze narzeczony mnie zostawił... no ale nic. czekam na fasolke ,
 
..przepraszam,ze dopiero się odyzwam. byłam u ginekolog 13marca pechowego ,stwierdzila,ze nic nie widac... No coz. jak narazie miesiaczki brak. dzis robilam test NEGATYWNY:-:)-:)-:)-(...niby dzis 34dzien cyklu. i nic.zero objawow ,zeby @ nodchodzila,, jedynie czasem popoludniu pobolewa mnie podbrzusze jak na @, straszne chumory,ciagle bym plakala, moze dlatego,ze narzeczony mnie zostawił... no ale nic. czekam na fasolke ,
Bardzo mi przykro Sephora.... Nie smutaj się:-(Może bedzie wszystko ok. A co do narzeczonego....Brak mi słów.Wszystko na raz. Ale pamiętaj kochana, ze po burzy przychodzi słońce:tak:
 
tak jak po deszczu jest tęcza .:) oby nie bylo @ i beda 2 kreski to bede nawet wtedy szczesliwa bez tego 'ksiecia' , Moze w koncu dojzeje,bo przydaloby sie. jak narazie pierscionek schowany.co bedzie przyniesie przyszlosc. A jak zajaczku u Ciebie?:)
 
tak jak po deszczu jest tęcza .:) oby nie bylo @ i beda 2 kreski to bede nawet wtedy szczesliwa bez tego 'ksiecia' , Moze w koncu dojzeje,bo przydaloby sie. jak narazie pierscionek schowany.co bedzie przyniesie przyszlosc. A jak zajaczku u Ciebie?:)
Cześć Sephora:-) Mam nadzieję że @ nadal u Ciebie nie ma:-). U mnie nic nowego. Czekam na @, ale w tym cyklu bez oczekiwania ze nie przyjdzie. Mąż soBie pojechał zanim miałam owulkę więc nie ma szans na fasolkę. Jaka przyjedzie staramy się od nowa INTENSYWNIE :-D Brzuszek pobolewa jak na @, więc pewnie przyjdzie wcześniej. A za Ciebie trzymam kciuki. Myslę też że powinnaś przemyśleć związek ze swoim "księciem"...Jesteś młodziutka i wszystko przed Tobą:-)
 
kobietki dzis 27dzien cyklu
@mam regularne
bralam clo duphaston bromergon wczoraj robilam test negatywny przedwczoraj negatywny
napiszcie czy bedac w ciazy cos sie czuje w 27dniu cyklu?mnie tylko cycki bola jak dotykam i nic zadnych objawow
 
zajaczku u mnie dalej brak @ ;D wiec nadzieje jest,wlasnie mnie pobolewa lewy jajnik, dzis na zakupach tak po 15 to zasypialam pomiedzy regalami. Moj ksieciu wywnioskowal wczoraj cos i napisal sms: znajdz sobie lepszego odemnie i zapomnij o mnie Ehh. zastanawiam sie kiedy zatestowac znow, czy moze sobie bete zrobic?
 
reklama
Do góry