reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Nie powinnas tracic nadziei. Ja zrobilam pierwszy test w dniu spodziewanej miesiaczki- wyszedl negatywny, drugi po 9 dniach- takze negatywny. Po dwoch tygodniach poszlam do lekarza i powiedzial, ze na ciaze to raczej nie wyglada... Ale caly czas nie dostawalam okresu, wiec po tygodniu po wizycie ( w wigilie ;-) zrobilam test i wyszedl pozytywny. Nie moglam uwierzyc, wiec wyslalam meza jeszcze po dwa ;-) wszystkie pokazaly dwie kreski. Teraz juz jestem po wizycie u ginekologa i ciaza jest potwierdzona 6 tydzien. Wiec glowa do gory, bo wszystko jest mozliwe!
Trzymam kciuki.
 
reklama
Tak sobie wlasnie mysle, jakie to dziwne rzeczy czasem robimy, kiedy test jak na zlosc wychodzi negatywny. Nie pamietam czy to na tym watku czytalam, ze ktoras porabala mlotkiem test :-) Przeboj. Ja ktoregos razu juz zmeczona jedna kreska, domalowalam sobie druga pisakiem, zeby zobaczyc jakby to wygladalo :-p.
Co nadzieja robi z kobiety? Jakies inne dobre reakcje wam sie przydarzyly?
 
Dzięki sissi87za wsparcie ja poprzestanę na trzecim teście jeżeli nic się nie zmieni do poniedziałku to zbadam sobie poziom beta.
 
mam dziewczyny do was prośbe ze swoim facetem staramy sie o dzidziusia ale nam nie wychodzi:(dokładnie miesiąc temu spóźniał mi sie okres tydzień myślalam że jestem w ciąży ale okazało się że mam zapalenie lekarka nic mi nie powiedziała czy jestem w ciąży gdy się jej o to pytałam ale powiedziała że jak chce się upewnić to powinnam zrobić USG i od razu podała mi koszt;/ dostałam okres. Cały czas prubowaliśmy. Teraz po tym okresie wogóle nie zmalały mi piersi są jedrne jak przed okresem a brzuszek przypomina małą piłeczke. Nawet moja mama stwierdziła że wyglądam jak w 3 miesiącu ciąży. Moja znajoma była teraz u lekarza bo sama jest w ciąży i zapytała sie o mój przypadek a lekarz stwierdził ze mam za mało witamin dlatego może mi test nie wyjść. chodz robilam test i na początku jak by mi wyszły 2 kreseczki ale po chwili jedna znikła:(już nie wiem co mam robić...:(już nie możemy sobie więcej nadzieji robic bo nie wytrzymamy tego oboje dłużej;(.....napiszcie co o tym sądzicie:(prosze:(
 
staramy sie o dziecko 7lat jak mozna przeczytac w moim blogu ostatni okres 7lutego duphaston od 16dnia cyklu do 25dnia cyklu dzis o 13.30 robie test prosze kobietki 3majcie kciuki zebym zobaczyla 2kreseczki badzcie ze mna prosze was
 
Monika trzymam kciuki bardzo mocno!!!! i życze zdrowej Fasolki! :-):tak::tak:
a dlaczego dopiero o 13:30??? najlepiej test zrobić rano :tak:
 
reklama
Do góry