reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustowanie naszych maluchów - opinie, porady

reklama
Iwi-no nie wiadomo moze bedzie kiedys potrzeba wziecia kogos na hol...:)
Joasienka- jak fajnie:)i humor pewnie lepszy...super:)gorzej by bylo jak bys wreszcie sie namyslila kupila normalnie,a pozniej patrzysz a tu przecena.ja tak kiedys mialam:(
No to fakt w życiu mamy różne sytuacje i może chusta mnie uratuje z jakiejś zaspy, bo akurat niewinnie będzie sobie leżeć w samochodzie.:-)
Malutka super wyglądacie my wyglądamy podobnie, ale mi nie ma kto fotki zrobić
.
 
malutka super wyglądacie:)
heh o tych minach się domyślam bo my jesteśmy daleko w lesie jeśli chodzi o chustowanie, ja komukolwiek bym nie powiedziała, że myślę o chuście to patrzą na mnie jak na idiotkę lub dziwoląga, a niektórzy mówią, że jestem chora i zwariowałam
 
Malutka- słodziutko :) pewnie bylo wielkie oooooooooooooooo!!!!! :-)
MARTUŚŚŚ-Ja wcale sie nie dziwię -młodzi idą z techniką ,ale starsi...hmmm to juz im się kojarzy z cyganami albo cós... Jak by to było wlaśnie dziwne. A mi się bardzo podoba:) kłopotu z wózkiem zero i ręce wolne:-D
 
Chociaż ostatnio oglądałam dzień dobry tvn jak się babcia wypowiadała jakie to nie zapomniane przeżycie nosić wnuka w chuście i że żałuje że ona nie miała takich możliwości. Może takie babcie tak warto przekonać.
Dobrze że można wykupić tel.Polską satelit. bo tak to by mi został tylko int.:-)
 
Malutka - no fajniutko to wyglada, ja z Majeczka tez sporo spacerowalam w ten sposob tylko, ze w nosidelku - moj tesc wrecz uwielbial nosic tak swoja wnusie - zabieral ja do lasu:)
LICYTUJE NASTEPNA CHUSTE - elastyczna, zyczcie mi powodzenia!
Ribi idziesz teraz do KK? czy poczekasz miesiac za mna?:)
 
ja wlasnie kupilam mini chuste azimi w takim samym kolorze jak mam ja dla miski . juz sie pyta kiedy bedzie chusta
 
asiak w tym mcu zajec kk nie ma wiec za mc. pomysl moze jednak p chuscie tkanej nie elastycznej...ja osobiscie mialam problem ja zawiazac
 
asiak a pozatym tkana na dluzej ci starczy i tkana motasz dziecko w jedna warstwe a w elastycznej dziecko owiniete jest w 3 warstwy wiec w lecie bedzie mialo za goraco
 
reklama
Do góry