reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustowanie naszych maluchów - opinie, porady

Dzisiaj kontaktowalam sie z kobieta od chust w sprawie konsultacji.. dwie godziny kosztuja 130 zl..
Nie trzeba miec swojej chusty tylko ona ma pokazac wiazania, wyprobowac z dzieckiem i ewentualnie mozna podjac decyzje co do chustowania.
Koszt troche duzy wiec musze to przemyslec przez weekend..
 
reklama
Kurcze, ale wam zazdroszzcze ze sobie tak radzicie z tymi chustami.
Ja ostatnio powaznie myslalam nad kupnem nosidelka NOSIDEŁKO WOMAR RAINBOW ZAFFIRO 4w1 - NAJLEPSZE !! (1513111912) - Aukcje internetowe Allegro
Bylam niemal zdecydowana. Troche jednak sie balam o malej plecki...

Teraz mysle o chuscie ale znowu sie martwie ze sobie nie poradze z tym wiazaniem sama- na kurs zaden nie pojde. Jak patrze na te zdjecia to to jest dla mnie KOSMOS, jak mozna z materialu wyczarowac takie cos- powiazac wszystko majac dziecko wlozone?
Jak to w koncu jest- nie da sie karmic w chuscie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
malutka - ciocię Hanię już oglądałam i jest ok, ale ten niemiecki filmik jest naprawdę świetny!
 
gosiula babę chyba pogrzało z tą ceną. Poza tym 2 godziny to bardzo dużo. Idź na Klub Kangura (napewno jest w Twoim mieście) i tam Ci doradzą i pomogą....takie spotkania są raz w mcu tylko musisz poszukać. Poza tym najpierw weź pooglądaj wiązanie chust na necie są filmiki i spróbuj sama wiązać. Babka nic nowego Ci nie pokaże więc sama też możesz się nauczyć....szczególnie że za 130 zł!!!! możesz mieć zajebistą tkaną chustę. Więc nie daj się naciągnąć.

evcia też popatrz czy u was jest Klub Kangura tam również doradzają nosidła.:)

Ogólnie mi o tym klubie mówiła ta babka która uczyła mnie wiązać bo ona również prowadzi tam wykłady więc....zainteresujcie się poza tym zawsze jest też wiedza w necie:)
 
reklama
zapalilam sie troche i chyba zaczne zbierac kase na jakas wypasiona chuste
paw.jpg ta jest piekna koszt uzywanej 560 :-(
 
Do góry