reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustowanie naszych maluchów - opinie, porady

evciaa no to super :-) a u mnie kasiorka sie znalazla i jutro za pawiki razem z przesylka 360 :-) i najpoznmiej w przyszlym tyg bede sie w nie motac nie moge sie doczekac a i jeszcze do 10 kwietnia mam klepnieta czerwona rapallu za 50 bo ma planki ale w domku w sam raz do motania czy szybko do sklepi :-D
 
reklama
malutka to widze, ze szalejesz z chustami :-D No i super!

evciaa ja mam chuste Nati i w ogole nie jest sztywna :). Jest bardzo fajna. Nie pamietam dokladnie na ile miekka byla przed pierwszym praniem, bo od razu wrzucilam ja do pralki jak przyszla ;) Ale sztywna na pewno nie byla.
 
o widzę, że coraz więcej dziewczyn łapie bakcyla chustowego:) niebawem wszystkie będą się kangurować :)
evcia śliczna ta chusta....też bym taką chciała....
malutka a Ty ile jeszcze tych chust kupisz? może na każdy dzień tygodnia inną?:)

ja dziś i wczoraj trochę sprzątałam z Maćkiem w chuście....odkurzanie super...jemu nie przeszkadza tylko ogląda co się dzieje. W sobotę ma byc ciepło więc się wybiorę z Maćkiem na spacer.

Co do ubioru to normalnie tak jak dziecko chodzi w domu + czapeczka+skarpetki i np. polar zapiąc na sobie i gotowe....grzejesz dziecko swoim ciałem:)


tutaj jest filmik na którym bardzo fajnie pokazane jest jak ściągać chustę:) http://www.youtube.com/watch?v=KTRKAFiYAIc
 
Ostatnia edycja:
e tam i tak malutko :-) ale wiesz jeszcze bym chciala jakas na jesien hehe ale tamto forum bogate to jest w czym przebierac hehe no coz o jednych mozna tylko marzyc. wazne, ze sama nie jestem
 
a wiesz ribi, ze zastanawiam sie nad takim polarkiem no i docelowo jeszcze nad nosidlem MT hehe mam tylko nadzieje, zemoj portfel to wytrzyma :-)

powiem wam, ze wczoraj spotkalam sie z milymiu reakcjami na chuste i to od osob starszych :-) az mi sie milo na serduchu zrobilo
 
evciaa no to super :-) a u mnie kasiorka sie znalazla i jutro za pawiki razem z przesylka 360 :-) i najpoznmiej w przyszlym tyg bede sie w nie motac nie moge sie doczekac a i jeszcze do 10 kwietnia mam klepnieta czerwona rapallu za 50 bo ma planki ale w domku w sam raz do motania czy szybko do sklepi :-D
Ale szalejesz! :-D
Edit: Fajnie ze ludziom sie podoba :). Ja cos czuje ze moj tata jak zobaczy mala w chuscie to pomysli ze to moj glupi wymysl no ale coz... Przewrazliwiony na punkcie dzieci mąż może się przekona że to jednak świetna sprawa i dzidzi sie nie dzieje krzywda... Ciekawa jestem jak u nas na wsi beda ludzie patrzec bo jeszcze sie tu z chusta nie spotkalam :-)

evciaa ja mam chuste Nati i w ogole nie jest sztywna :). Jest bardzo fajna. Nie pamietam dokladnie na ile miekka byla przed pierwszym praniem, bo od razu wrzucilam ja do pralki jak przyszla ;) Ale sztywna na pewno nie byla.

Super, ciesze sie. Hmmm, tak sobie mysle moze jednak wyschnie mi chusta jeszcze dzis jak ja wypiore w poludnie. Normalnie tak sie nie moge doczekac... Paczuszka juz jest w drodze z magazynu wiec czekam z niecierpliwoscia :-)

Edit: Wlasnie dojechala moja chusta! Po 15 dopiero no ale wazne ze wreszcie jest.
Moje wrazenia poki co: Ale to dłuuuuuugie. Niby wiadomo ze prawie 5m ale jak sie to widzi... Zalozylam ja sobie tylko na ramiona jak w "kieszonce" i trudne sie to wydaje. Jak wypiore i wyschnie to pocwicze na lalce chyba ;-)
Nie wiem czy nie bede zalowala ze ten wzor w paski wzielam bo wydaje sie ze to tak fajnie na zdjeciu wygladalo a w rzeczywistosci trudno bedzie ulozyc ladnie jak sie marszczy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry