reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustowanie naszych maluchów - opinie, porady

ja kupuję Nati ale zastanawiam się nad kolorkiem. Podobają mi się: Colorado, Avocado, Amazonia....i właśnie nie wiem którą wybrać. Chustę chcę dla siebie i męża...no i mam synka więc mam dylemat. Ale najbardziej skłaniam się do Colorado chociaż patrząc na to, że lubię zieleń te dwie pozostałe bylyby super....i bądź tu mądry.... Doradźcie który kolor wybrać?:)
 
reklama
Ribi z tych kolorow co podalas mi sie podoba najbardziej Amazonia :) Maz tez pewnie chetniej w zielonej bedzie nosil :)

Ja w ogole bylam zachwycona tym fioletem Brezo :), ale moj maz nie bardzo... a ze tez bedzie czasem nosil, to nie chcialam zeby narzekal ;) My oboje lubimy brazy i beze, dlatego ja wybralam Kalahari :) Ale ten fiolet jest boski :)
 
eevciaa zadzwon, zapytaj, co Ci szkodzi. Nie mow ze pralas, skoro nie widac ze byla prana. Powinnas moc oddac do ilus dni, ale nie wiem jak to jest jak cos jest niby w promocji.
Ribi mnie sie tez najbardziej podoba Amazonia, ewentualnie Avocado.
Malutka Ty jako okspertka w sprawach chustowych, powiedz mi jakie sa opinie o chuscie Zaffiro firmy Womar???
 
Ostatnia edycja:
Napisalam do nich e-maila. Nie pisalam nic o praniu- gdyby bylo widac ze byla prana to poprostu bym nie myslala o zwrocie.

Od razu odpisali i odpowiedz mnie zaskoczyla:

"Witam,
Wady na chustach oferowanych w aukcji za 149 zł posiadają niewielkie zaciągnięcia lub przebarwienia.
Kolor żółty na Cyprze już taki jest.. Kupując chustę za 169 zł nie będzie na nim innego odcienia żółtego.
Wady na chustach są w pojedynczym miejscu, nie na całej długości chusty.
I tak otrzymała Pani chustę z normalnej oferty, bo skończyły nam się te ‘wadliwe’.
Może po prostu wybrała Pani zły kolor?

Może Pani wymienić chustę na inną, ale w związku z tym, że nie będzie ona z naszego powodu będzie musiała Pani pokryć koszty transportu."

Heh...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
evcia-jeśli nie ma napisane ze zwrotów nie przyjmują to myśle ze powinni być przychylni...masz 10 dni na zwrot towaru w stanie nieużywanym ...bez podania przyczyny... no ale nie wiem co w tej aukcji pisało... najwyzej tylko za przesyłkę zaplacisz

malutka-a nie wydaje Ci się ze to dobry sposób na biznesik:) wychaczać w lumpkach i sprzedawać po większej cenie jak widziałam ponad 400 zł to za 300 by pewnie poszła :)....
Nie pomyślałam muszę skoczyć jak będę w wawie moze coś wypatrzę ...a gdzie w ogóle szukać czegoś takiego w jakim dziale...z dziecięcymi czy z pościelowymi?? pewnie babki nie wiedzą bo jak by wywęszyły pismo nosem to by nie było .....
Moze i Ja coś wyszukam dla Siebie bo 160 zł to duzo dla Mnie....

Ribi -mi tez najbardziej Amazonia i Avocado...i jeszcze Kalahari (bo uwielbiam wszelkie zielenie beze i brązy:) )Pokaz Małzonowi fote Wojtka MoniiVoy gdzieś był zamotany w niebieskie paseczki...to moze nie będzie miał oporu aby załozyć zielone:) jeszcze jak założy czarną bluzkę to będzie twarzowo:) A i tak pewnie większość czasu Maciej będzie zachustowany Z Tobą :)
Swietny filmik wydaje się to banalne jak ta babeczka wiąże... i podoba Mi się ta chusta co na niej pokazuje:) ooo spostrzegawcza któraś ze pawiki malutkiej sobie leżą:)
 
chuste azimi juz sprzedalam :) i nowa zamowiona. zamowila, avocado bo ta zielen jest mi blizsza:) co do checi mojego meza to on chceale ostatnio jak zaczelam macka motac u niego to byl ryk bo za dlygo to trwalo....wiec dalismy spokoj
Już nie mogę się doczekać kiedy dostanę chustę....mam nadzieję, że przyjdzie jutro...najważniejsze żeby była przed weekendem.
malden po jakim czasie dostałaś chustę?
 
reklama
Ech... A ja mam problem. Kiedy motam Tośkę (czy to na mnie, czy na mężu) zawsze jest dziki szał. Wrzeszczy tak, jakby ją ze skóry obdzierali, rzuca się i za cholerę nie możemy dobrze podociągać chusty. Dopiero jak się pochodzi, to zasypia i śpi jak aniołek, ale samo zakładanie jest mordęgą... Jakieś pomysły na łatwiejsze motanie? :(
 
Do góry