reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustowanie naszych maluchów - opinie, porady

malutka - widzę, ze mamy naszą własną ekspertkę od wyławiania fajnych nowinek w necie :) bardzo dziękuję, bardzo przydane informacje!
 
reklama
wow, gratuluje zakupu!:-)
ladna ta chusta!
a ja czekam na swoja - ciekawe jak mi pojdzie:eek:
mam nadzieje, ze dziecka nie zgubie;-)
 
Ostatnia edycja:
asaik poczatki sa zawsze trudne grunt to sie nie poddawac i probowac dalej bo pozniej juz z gorki, ja teraz wiaze sie w niecala minute. a w necie duzo inf jest wiec dasz rade :-).
a kolor chusty ciemny fiolet i czekam do 10 kwietnia i bedzie moja jak nikt jej nie kupi. asiak czekamy na zdj zamotane
 
malutk_a Ty kupilas chuste calorczna?? i jaka kupilas?? ja zastanawiam sie nad storczem...

A wlasnie jak ubierasz dzidzie na dwor pod chuste??
 
aniwar okaze sie jak przyjdzie, zastanawiam sie jeszcze nad welna na jesien :-) no ale zob jak z kasa bede stala
a uzywana czy nowa, bawelna czy z dodatkim? zalezy cz bedzisz miala pod kurtka czy w samej chuscie. ja jak bylam to ubralam jej jedna warstwe mniej bo pod polarem ja mialam
 
Mysle o nowej...bawelna...

A co do ubioru to np....body spiochy,czapka grube skarpety i pod kurtke?? a na kurtke jakbym zakladala to jego wtedy tez w kurtke ubrac??
 
Kupiłam chuste. Ale sie ciesze :-). Bez niej ciezko mi wyjsc na dluzszy spacer bo Kamilke nozki bola. Jak bede miala chuste to Lili w chuscie a Kamilka w wozku i luzik :-). W domu tez sie strasznie przyda bo teraz to nie jestem w stanie nic zrobic- mala mi spi tylko na rekach wdzien, jak ja poloze to sie budzi po paru minutach i placze a ja musze wszystko rzucic...
Kupiłam tą NATI -NAJWYŻEJ OCENIANA CHUSTA W POLSCE, OKAZJA!! (1509967021) - Aukcje internetowe Allegro kolor cypr- bedzie mi do wozka Kamilki pasowalo ;-)

Jak tylko dostane i uda mi sie cos stworzyc to sie pochwale :-)

Mam tylko pytan kilka...
Jak dlugo w dzien nosicie tak dziecko? Nie przyzwyczaja sie dzieci zbytnio?
Ta chusta jest jakas twarda jak jest nowa? Ze cos z nia trzeba robic?
O ubior dzidzi tez chcialam zapytac... Ja nosic bede na kurtce i nie wiem jak ubrac...
 
evciaa kazda nowa chusta jest wtarda musisz ja zmiekczyc, pare postow wczesniej pisalam o sosobach na poczatek wypierz. ladny pasiaczek wzielas :-)

aniwar ja zkladalam malej spodenki i cienka kurtke w chuste i pod polar ale na kurtke jak ukladasz to napewno normalnie ubrac w cieplejsze ciuszki tak jak do wozka.
 
reklama
Do góry