reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustowanie naszych maluchów - opinie, porady

nati zbiera dobre recenzje u dziewczyn, jednak bardziej chwala te starzsze modele i one chodza drozej niz nowki.
chwala bardzo bo zerknelam i pisza te co maja, ze swietna na lato bo nie za cienka i nie za gruba i fajnie sie nosi i mieciutka po pierwszym praniu :-)

evciaa spoko dojdziesz do wprawy spokojnie

a ja zamierzam teraz wyruszac przy kazdej okazji do lumpka bo mozna tez znalezc chusty :-)
 
reklama
malutka dzięki za info. Ale wiesz nie chcę płacić za chustę tyle co Ty:) dla mnie 160 zł to już wystarczająco dużo:) Więc wezmę tą. A ciekawe, że na lumpach też są....ciekawe jakie...czy też tkane?
 
Ech, ja to mam pecha.
Tak jak mowilam- niezbyt fajnie sie prezentuje chusta po zalozeniu przez to ze te paski sa niebiesko-granatowo-zolte.
No ale nie o to chodzi! Dziwilam sie ze moja chusta jest tansza no ale pisalo okazja to pomyslalam ze to promocja!
Jak przyszla to tak sie zdziwilam ze ten zolty to nieladny... przechodzi na zielono jakby... przez to chusta wyglada na stara...
No i dopiero zobaczylam na dole aukcji, pod zdjeciami na czerwono ze te chusty sa tansze bo maja wady, przebarwienia.
Wiedzialam ze cos z nia nie tak! Wrrr. Po to dalam 150zl zeby byc w 100% zadowolona... i nie jestem.
 
evcia a jaka zamowilas? nie mozna jej zwrocic? napisz ze kolor na zdjeciu nie zgodny z rzeczywistym....probuj ja oddac...
 
evcia napisz im, ze bralas pod uwage pewne niedoskonalosci ale niestety nie spodziewalas sie az tak widocznych przebarwien i chcialabys chuste zwrocic, co innego krzywo uszyta czy cos tam ale kolorki az tak widoczne to niet.
 
Na poprzedniej stronie dalam linka do tej chusty co kupilam- nati, kolor cypr...
Co do oddania to juz za pozno bo ja wypralam... Uznalam ze skoro napisali o wadach to nie mozna zwrocic. Ech. Czlowiek sie chce cieszyc choc takimi rzeczami to nie moze.
Zrobie wam jutro zdjecie.
 
ribi ja tak zamierzam nosic tosiande jak juz bedzie siedziec sama no i do plecka lepsza jest krotka chusta taka 3,4 m
 
reklama
Już nie mogę się doczekać aż będe mogła wiązać na plecach i fajnie mamy bo nasze dzieci akurat w lato już będą na tyle duże że bedziemy mogły wiązać je na plecach:-)
 
Do góry