reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

oczywiście moja nadmierna ekscytacja spowodowała, że zapomniałam zrobić sobie zdjęcia w sukni... :/

ale znalazłam kilka ujęć. dół sukni jest obfity (tren jest podwiązywany), więc wydaje mi sie, że bukiet powinien być skromny. czy klika kalii z długimi łodygami będzie ok?

espera2.jpg espera1.jpg espera.jpg
kalie.jpg Zobacz załącznik 312470 kalie4.jpg kalie6.jpg

jak znajdę różowe buty w podobnym odcieniu, to wybrałabym ten drugi bukiet, tylko przewiązany trawą zamiast tych koralików i tasiemek

jaka wybrać biżuterię? myślałam o kolczykach, ale kompletnie enie wiem co będzie do tego pasowało? macie jakies pomysły?
 
reklama
Afi, mi się też od razu spodobalo drugie zestawienie.. Nie jestem fanką kalii, wolę taki tradycyjny bukiet biedermeier właśnie:tak: I też postawiłabym tylko na kolczyki- może jakieś dłuższe, to zawsze wysmukla szyję... ewentualnie klasyczne pereły zawsze się sprawdzą. Jak będziesz miała pantofle i bukiet w zdecydowanym kolorze, to i tak będzie to największą ozdobą...
Ach! Aż Ci zazdroszczę normalnie! Będziesz ślicznie wyglądać!
 
dzięki Justme :)

ale mówiłam o bukiecie z tych jasnoróżowych kalii. na drugim zdjęciu z kaliami (czyli na piątym od początku ) ;)

edit: ten biedermaier przypadkiem na zdjęcie sie wcisnął (chciałam pokazać suknię w innym ujęciu) ;)
chyba wole kalie, bo źle się będe czuła z 'mikrofonem' niesionym do ślubu ;)
 
Ostatnia edycja:
afi kalie beda cudnie wygladaly do tej sukienki a do Twojej cery i koloru wlosow te jasnorozowe to strzal w dziesiatke. juz sie nie moge doczekac zdjec z Waszego slubu :D
 
Afi, specjalnie dla Ciebie;-) ciekawe bukiety:
bukiet2.jpgbukiet1.jpg
motyle.jpgbukiet_z_guzikow_002.jpg


....a ten był moim wymarzonym, ale nie nie mogłam nigdzie znaleźć peonii we wrześniu:-(
 

Załączniki

  • bukiet3.jpg
    bukiet3.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 26
Afi, mi się też od razu spodobalo drugie zestawienie.. Nie jestem fanką kalii, wolę taki tradycyjny bukiet biedermeier właśnie:tak: I też postawiłabym tylko na kolczyki- może jakieś dłuższe, to zawsze wysmukla szyję... ewentualnie klasyczne pereły zawsze się sprawdzą. Jak będziesz miała pantofle i bukiet w zdecydowanym kolorze, to i tak będzie to największą ozdobą...

Zgadzam się, że biżuteria raczej zbędna, ewentualnie o kolczykach pomyśl. Sama suknia już jest tak rewelacyjna i bogata, że nic więcej nie potrzeba. A bukiet też bym wybrała ten z jasnego różu - ŚWIETNY!! ;)
 
:-D:-D:-D a pomyśl ile przydatnych rzeczy możesz tam sobie ukryć!:-D

hehe :-D

afi kalie beda cudnie wygladaly do tej sukienki a do Twojej cery i koloru wlosow te jasnorozowe to strzal w dziesiatke. juz sie nie moge doczekac zdjec z Waszego slubu :D

dzięki :)

Afi, specjalnie dla Ciebie;-) ciekawe bukiety:
Zobacz załącznik 312522Zobacz załącznik 312518
Zobacz załącznik 312521Zobacz załącznik 312520


....a ten był moim wymarzonym, ale nie nie mogłam nigdzie znaleźć peonii we wrześniu:-(

niezłe :-D

a bukiet z peonii może jeszcze uda ci sie gdzieś ponieść - np. na slub córki ;P do roboty! ;)

Zgadzam się, że biżuteria raczej zbędna, ewentualnie o kolczykach pomyśl. Sama suknia już jest tak rewelacyjna i bogata, że nic więcej nie potrzeba. A bukiet też bym wybrała ten z jasnego różu - ŚWIETNY!! ;)

dziękuję :) tez myślałam o kolczykach, ewentualnie o bransolecie, ale nie wiem, czy kolczyki i bransoleta to nie za dużo :confused: a z kolczyków wolałabym nie rezygnować :-p
 
reklama
Do góry