reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

Dziękuję Wam wszystkim :) mam nad czym myśleć ;)

a tu ciekawa fryzura, którą biorę pod uwagę:
fryzuraN.JPG

zdjęcie słabej jakości, ale mam nadzieję, że coś widać. włosy są z tyłu upięte w ogon, przód nieco wyżej (bez przedziałka), a po bokach przylizane warkocze dobierane. wdziałam tą dziewczyne na żywo i super wyglądała. ale wtedy we włosy już tylko wsówki z perłami, bo kwiat już nie pasuje moim zdaniem :/
 
reklama
jak dla mnie roztrzepany kok super, nawet jeśli podczas tanców miałby się zepsuć to nikt się nawet nie zorientuje :-)
 
Roztrzepany kok przepiekny!
Udało mi się znaleźć zdjęcie swojej fryzury ślubnej, ja miałam włosy prawie do pasa i trzeba było upiąć, ale to upiecie też nie było ulizane właśnie, miałam drobne warkoczyki i koronki, takie przeplatane to było.

DSC_5738.jpg
 
Afi to roztrzepane upięcie co wkleiłaś powinno być jeszcze lepsze do zrobienia na Twoich włosach, niż gładkie, bo ukryje ewentualne braki z jednej strony. A jest nietrudne do zrobienia, z tego co widzę, wystarczy złamać włosy lokówką albo papilotami, na piankę i zebrać z boku. Do takiego "niedbałego" koka na pewno nie będzie pasował duży kwiat, ewentualnie kilka drobniejszych kwiatków (gipsówka?), albo nic, choć nic to może trochę kłócić się z suknią, warto trochę to udekorować. Sukienkę masz z tych szykownych/eleganckich, a nie typu rusałka (prosta, gładka, np muślin, czy szyfon, do których pasują właśnie rozpuszczone włosy, albo "niedbałe upięcia".
Na pocieszenie Ci napiszę, że ja też do końca nie wybrałam fryzury, poszłam w dniu ślubu do umówionej fryzjerki i powiedziałam - "rób co uważasz, bo ja mam pustkę w głowie" (na głowie też;)
 
lenkaa, ja raczej nie chcę ukrywac mojej asymetrii, tylko ją wyeksponować :)

znalazłam jeszcze zdjęcia sukni z kolorowymi butami :)
cymbeline+buty.jpg cymbeline+buty (2).jpg

można odpiąć od niej dolną część i przerobić na krótką :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry