reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

udane chrzciny! gratulacje wiolan! :)

co do szatki, to zależało mi na czymś wyjątkowym i Jagoda dostała szatke od prababci :) len w kolorze ecru (tak się pisze?) obszyty łańcuszkiem z kordonka oraz wyszytym imieniem i datą chrztu. a babcia ma talent i wyszło przepięknie :)

Do mojego gustu bardziej zbliżona jest subtelność i kolorystyka, jaką wybrała Alis ;)
 
reklama
Bardzo ładna świeca:tak: A szatki w kształcie sukieneczek najbardziej mi się podobaja, Kubuś tez miał w kształcie sukienki, białą ze złotymi dodatkami, została u chrzestnej tam gdzie impreza była, musze ją kiedy przywieźć to też się pochwale:-)
 
Wiolan, jestem pod wrażeniem świecy! nie sądziłam, że samemu mozna taką ładną świecę zrobić. jak ci się udało zrobić te ozdoby?
 
Wiolan, jestem pod wrażeniem świecy! nie sądziłam, że samemu mozna taką ładną świecę zrobić. jak ci się udało zrobić te ozdoby?
to naprawdę proste.. wystarczy znaleźć taki sklep z gotowymi ozdobami i zwyczajnie rozmieścić na świecy i przykleić.. ozdoby są z wosku....poszukam to ci linka wkleje....


edit: ja kupowałam w stacjonarnym sklepie... nie wiem gdzie w Polsce można takie ozdoby woskowe kupić.. http://www.idee-shop.de/shop/de/dieprodukte/HomeDecoration/Kerzengestalten/Wachsdekore.html
 
Ostatnia edycja:
suknia zamówiona :) wybrałam tą co chciałam (niestety droższą), ale co dziwne, po podpisaniu umowy i zapłaceniu prawie połowy wartości sukni, zaczęłam się zastanawiać, czy jednak nie lepiej wyglądałam w tej drugiej :confused:

ale to chyba naturalne u kobiet, prawda? :-D
 
reklama
Do góry