reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

reklama
nic nie wiem na temat płci - powiedziala ze jeszcze za wcześnie - na kolejnej wizycie moze... a jak chce koniecznie wiedziec i byc pewna to polecila lekarza który robi 3D - powiem tak ,jesli zdecydujemy sie na 3d to raczej dla płytki niz dla plci - chcemy aby dzidzia mogla później siebie poogladać w brzuchu mamy a niestety moja pani gin nie ma mozliwosci nagrania obrazu z usg na płyte
poza tym tym razem nie wiele widzialam na usg bo bylam zdenerwowana - nie wiem czemu - dzidzia to czula i nie bardzo chciala pozowac do zdjec - nawet fotki nie dostałam:-(ale pani doktor zapewnila ze wszystko ok - a to dla mnie najwazniejsze
 
nic nie wiem na temat płci - powiedziala ze jeszcze za wcześnie - na kolejnej wizycie moze... a jak chce koniecznie wiedziec i byc pewna to polecila lekarza który robi 3D - powiem tak ,jesli zdecydujemy sie na 3d to raczej dla płytki niz dla plci - chcemy aby dzidzia mogla później siebie poogladać w brzuchu mamy a niestety moja pani gin nie ma mozliwosci nagrania obrazu z usg na płyte
poza tym tym razem nie wiele widzialam na usg bo bylam zdenerwowana - nie wiem czemu - dzidzia to czula i nie bardzo chciala pozowac do zdjec - nawet fotki nie dostałam:-(ale pani doktor zapewnila ze wszystko ok - a to dla mnie najwazniejsze

No to dobrze, ze jest ok, a reszta okarze sie pozniej :-) zdrówka!!!
 
Madzia gratulacje!!!! Superrrrrr:-):-):-)

Filantropek jasne ze najwazniejsze ze wszytsko jest ok!!! Wiadomo ze mamy swoje marzenia i kazda ma w glowie swoja wyteskniona plec, ale zdrowko na pierwszym miejscu i to nie podlega dyskusji:rofl2:

Dziewczyny bylam z M w restauracji chinskiej i wiecie co??:szok:Starsza Chinka popatrzyla na mnie i brzuszek i mowi tak;
"Chlopczyk, oj bedzie chlopczyk":laugh2::szok::tak::-)Bylam w szoku, zreszta M tez, ale ta pani powiedziala to tak zdecydowanie!!!!
Ciekawe czy ma racje...:laugh2::laugh2::laugh2:Ojjj bedzie drugi synus :rofl2::-p
 
reklama
Oli: Robiłam dziś ta wróżbę, o która mnie prosiłaś, ale ta igiełka raz kręci się wahadłowo a raz w kółeczko:confused: Może to tylko z obrączka działa.:sorry:
Ciekawe czy ta Chinka miała racje. Jak dowiesz się płci to dasz znać wtedy najwyżej podasz nam adres do restauracji to za następna ciążą ją odwiedzę.:-D
 
Do góry