reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Chcę mieć dziecko...

Witam,
Przestawiłam się na głównym wątku, od stycznia staramy się z narzeczonym o maleństwo, jak na razie bez skutecznie:( mam nadzieję, że wreszcie nam się uda...Zazdroszczę wam waszych ślicznych brzuszków.
 
reklama
karolaola - ja rowniez staram sie o dziecko, jak na razie bez rezultatów, chodz to dopiero kilka miesiecy, studiuje, od pazdziernika bede na 5 roku, potem podejme prace i wlasnei dlatego juz sie zdecydowalam - wiem, ze na studiach z maluszkiem sobie jakos poradze, nie bede juz miala duzo zajec, gl. to napisanie pracy mgr; odchowam maluszka i pojde do pracy, a jakbym "w czasie pracy" chciala zajsc w ciaze to wiem na bank ze targaly by mna watpliwosci - czy warto przerywac prace, czy potem do niej wroce, itp, a remonty - ciagle cos remontujemy, mieszkamy w domu po dziadkach i on sie nadaje do calkowitego remontu, ktory pewnei potrwa kilka lat - brakuje nam ogromnych nakladow finansowych, ktore przy remoncie takiego domu beda konieczne, ale nie chce popelnic glupstwa i przdkladac remontu nad szcesciem jakim jest dziecko:) wiem, ze remont przy dziecku juz nie bedzie taki latwy, ale damy rade:)
do tego wszystkiego czuje, ze czegos brakuje w naszym malzenstwie (prawie 3 lata po slubie), chlielibysmy sie kims zaopiekowac, zyc dla kogos jeszcze i taki maluszek raczej na pewno nas nie porozni, maz bardzo lubi dzieci, chetnie sie nimi opiekuje, wiec mysle, ze obowiazkami jakos sie podzielimy:) bedzie dobrze, 3mam kciuki:)
 
witam:)
trzymam kciuki za wszystkie te kobitki,które się starają o maleństwo:)oby Wam się udało,bo to rzeczywiście skarb,jakich mało:)
Karolaola chyba nigdy nie ma odpowiedniego czasu na dziecko,zawsze można coś znaleźć "ważniejszego",myśmy z mężem "wpadli",ale nie zamieniłabym tego na nic innego,a szkolę zaczęłam tuż przed porodem córci(w 8 miesiącu) i jak na razie zaliczam bez problemów,zobaczymy w tym semestrze:) mam nadzieję,że jednak nie będziesz przedkładała innych rzeczy nad szczęściem jakim jest bycie mamą :):):) powodzenia
a ja już myślę o drugim maleństwie,ale musi mi się wszystko zagoić po cesarce,więc pewnie jeszcze trochę poczekamy i mam nadzieję,że będzie to przemyślana decyzja:)
 
Witajcie.. My też próbowaliśmy się starać o dzieciątko na początku bez skutecznie, byłam u lekarza zrobił wszystkie badania i wszystko w porządku, kazał brać kwas foliowy i PRZESTAĆ SIĘ STARAĆ!!! :szok: no i w końcu udało się ;) Więc kobitki starające się o dzidzie przestańcie myśleć o tym tylko cieszyć się intymnością z drugą osobą ;) Trzymam kciuki za Was.... Pozdrawiam
 
kula hula i basia0389 dziękuję Wasze posty upewniły mnie w "podjętej" już decyzji, tzn. tabletki odłożone teraz łykam kwas foliowy i za 2 miesiące niech się dzieje co che, tzn. tak jak napisała marta870 będziemy się starać bez starania. Do takiego wniosku doszliśmy z mężem, bo jestem świadoma, że może nie być nam dane szybko zafasolkować, choć tym jeszcze się nie martwię.
Dziękuję dziewczyny i będę tu do Was zaglądać .
Powodzenia wszystkim starającym!!!
 
starajcie się dziewczyny ja tez mialam problem jak chcialam dzidzie to jej nie było,a jak przestalismy myslec o dziecku i staraniach to wpadlismy i uz niedlugo dziecinke bedziem mieli ;)oprócz kwasu wazne jest bez stresowe zycie ;)
 
reklama
witajcie chciałam sie do was dołaczyć jeśli mogę...
ja z mężem staramy sie o drugie dzidzie, to już 4 cykl- zobaczymy może sie tym razem uda. Mamy już córcie w maju skończyła 4 lata i czas na drugie - chcemy aby córcia miała rodzeństwo zawsze jest to siostra - brat ktoś bliski, ja jestem jedynaczką i zawsze było mi smutno z tego powodu.
Już rok temu mieliśmy sie starać o następne dzidzie ale... jeszcze kończyliśmy dom po przeprowadce i tak zleciało. Po za tym miałam cesarke, więc dobrze że blizna sie zabliżniał.
dziewczyny ja też trzymam za was kciuki za wasze starania oby wam sie szybko udało
POZDRAWIAM ŻYCZĘ OWOCNYCH STARANEK.........
ticker.php
 
Do góry