reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę być mamą po raz trzeci

Chciałabym do Was dołączyć. Mam 33 lata. W domu dwóch synów prawie 7 i 3 lata. Z mężem chcemy trzecie ale są obawy. Starszy syn zmaga się z niedotlenieniem - na pierwszy rzut oka jest Ok, ale wymaga sporego nakładu pracy. Wszyscy mówią że mamy sobie odpuścić i skupić się nad starszakiem. Poza tym jestem mamą dwóch aniołków i posiadaczką kilku chorób, więc strasznie się boję czy tym razem się uda.
 
reklama
No dziewczynki pomału się cieszę i jeszcze nie dowiezamm.Jednak los zadecydował będziemy mieć maluszka
 

Załączniki

  • 20180315_074514.jpg
    20180315_074514.jpg
    199 KB · Wyświetleń: 101
Ostatnia edycja:
Gratulacje :-) śliczne dwie kreseczki. My zaczynamy starania od następnego cyklu.

Zespół antfosfolipidowy, Mutacja MTHFR, Hasimoto (o dziwo jak uzupelnilam Wit d3 nie muszę brać euthyroxu)-niestety mam już dwa aniołki przez te paskudztwa
 
Dziewczyny chyba musicie mnie uszczypnac.Ostatnie tygodnie były nie najlepsze wypadek brata smierc babci.Teraz też się obawiam dużo stresu aby dzidzi nie zaszkodziło jadę z bratem w poniedziałek na operację uratowania wzroku po wypadku.
 
Jakis błąd mi sie wkradl do poprzedniej wiadomosci....
@Kasienka 232 nie jest łatwo nie stresowac sie gdy wokół stresujace sytuacje ale trzeba myśleć pozytywnie

@niobe jaki mialas poziom d3 i do ilu udalo ci sie uzupełnić i jaka dawką d3 ? Ja po stracie w styczniu zbadalam poziom d3 i wyszło mi 19 czyli niewiele...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry