reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę być mamą po raz trzeci

@MamaAndziaUK trzymam w takim razie kciuki za ten cykl :)
@eska37 witaj :)

Kurczę szłam dzisiaj przez oddział ginekologiczny w szpitalu gdzie pracuję i akurat wieźli na salę mamusię po cc , za nią szedł dumny tatuś i jechała dzidzia w wózku :) przypomniały mi się moje córeczki jak były takie maleńkie i aż mnie ścisnęło. Liczę na ten cykl :)
 
reklama
Hej!
Mam 35lat i jestem mamą 12latki i 8latka.Nigdy nie myślałam o trójce dzieci,tym bardziej, że mam parkę..jednak od 3miesięcy "włączył" mi się instynkt macierzyński.Na razie wypieram tę myśl, bo dzieci już w sumie duże, bo brakuje nam dodatkowego pokoju, bo mąż wyjeżdża...
To mamy podobną sytuację ja mam ciut starsze dzieci ale 3 to zawsze bylo moje marzenie :)
 
Hejka testosowalam w dniu spodziewanej w czwartek test wyszedl negatywny,w piątek dostalam okres ale taki że zmieniłam tylko wkładki i w niedzielę już nie było.Ale nie robiłam ponownie testu bo czuje że tym razem nie wyszło.
No nic zaczęłam starania od nowa zobaczymy co przyniesie nowy cykl
Trzymam kciuki za nowy cykl w ogóle za wszystkie tu osoby kciukasy zaciśnięte
 
To mamy podobną sytuację ja mam ciut starsze dzieci ale 3 to zawsze bylo moje marzenie :)

Witaj!
Monia, dobrze wiedzieć, że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji.. Jednego dnia myślę, że fajnie byłoby mieć jeszcze jedno dziecko- drugiego się zastanawiam!Bo po co mi znowu pieluchy, wstawanie, gdy teraz mam już dosyć duże dzieci, spokój i czas dla siebie...?Tym bardziej, że mój mąż jest kierowcą tira i wyjeżdża, więc wszystko na mojej głowie.Poza tym, ciężko się zdecydować tak świadomie(mam spiralę)i boję się porodu w Polsce, ponieważ dzieci rodziłam w Anglii..
Jak jest u Ciebie?
 
ja też takie obawy miałam a jak w grudniu zobaczyłam 2 kreseczki na teście byłam bardzo szczęśliwa wszystkie obawy odeszły niestety radość nie trwała długo ....teraz też są dni że mam obawy że dzieci już odchowane itp ale przypominam sobie jaka byłam szczęśliwa ,jak bardzo się cieszyłam ,że zawsze tego chciałam.....i staram się te obawy odganiać .Męża na szczęście mam na codzień w domu ale myślę że nawet gdyby pracował tak jak Twój to przez to nie rezygnowała bym . Ja zawsze się obawiam że za kilkanaście lat powiem a mogłam jednak się zdecydowac ,dlaczego się nie zdecydowaliśmy itp.
 
Hej! Zagląda jeszcze tu ktoś? Zawsze marzyła mi się trójka, najlepiej z niewielką różnicą. Mam dwójkę, 3 i 2 lata. Myślimy nad trzecim. Z jednej strony tego pragnę, a z drugiej mam pełno obaw ;)
 
reklama
Do góry