reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę być mamą po raz trzeci

-Aia- dla mnie stara osoba to taka po 80tce :) a tak serio to myślę że do 40 kobieta może urodzić dziecko.
Jesli nie znajdę w ciążę/nie zaplanuje dziecka w przeciągu 3 lat to sobie odpuszczę (z wielu względów)
 
reklama
@kitqa witaj :) wątek się rozkręca, super:)
@-Aia- ja też mam wrażenie że w porównaniu do tego co było sześć lat temu , jak rodziłam starszą córkę minęły wieki i już stara jestem :) ale dam radę ... i Ty też.
@natala95 co tam u Ciebie ?
My wczoraj cały dzień byliśmy w Chochołowie, na krokusach. Starsza córka dała radę, młodsza - no cóż.. ręce bolą mojego męża i to bardzo. Głowa mi pęka, migrena przylazła.. @ ma być jutro, miałam dziś testować ale jakoś rano nie umieliśmy się ogarnąć :)
 
@kitqa witaj :) wątek się rozkręca, super:)
@-Aia- ja też mam wrażenie że w porównaniu do tego co było sześć lat temu , jak rodziłam starszą córkę minęły wieki i już stara jestem :) ale dam radę ... i Ty też.
@natala95 co tam u Ciebie ?
My wczoraj cały dzień byliśmy w Chochołowie, na krokusach. Starsza córka dała radę, młodsza - no cóż.. ręce bolą mojego męża i to bardzo. Głowa mi pęka, migrena przylazła.. @ ma być jutro, miałam dziś testować ale jakoś rano nie umieliśmy się ogarnąć :)
U mnie po woli córka w nocy spać nie daje trójki wychodzą no cóż taki urok damy radę [emoji8] [emoji3] [emoji123] [emoji123] [emoji123] [emoji123] [emoji123]
 
Ewusia1986 trzymam [emoji1307] za kolejny cykl.
Dużo znacie rodzin z 3dzieci?
Bo ja tylko dwie :/ w szczególności zagranica widać wielodzietne rodziny z min 3dzieci a taki standard to 2+4,5 a nawet 6!
 
Bardzo mało... wiem że istnieją oczywiście ale wśród znajomych jeśli już jest trzeci maluch to to zwykle wpadka. Ja sama byłam jedynaczką, na dodatek wychowywaną w dość specyficznej rodzinie, bo miałam Mamę i mieszkałyśmy z Dziadkami i Wujkiem (bratem Mamy), który był wtedy jeszcze kawalerem. Póki było ciepło to masa dzieciaków ganiała po podwórku i było ok, ale jesienią, zimą w deszczu... nudy niezmierzone. I do dziś w zasadzie jestem sama, bez bliższych relacji rodzinnych z rówieśnikami.
 
U mnie też, u tych dwóch rodzin z trojka dzieci to trzecie dziecko jest z wpadki właśnie ...
Znajomy kolega z dwójką małych synów już zapowiedział że będą starać się o 3 dziecko ale m.in dlatego że marzy im się córeczka : )
 
reklama
Ewusia1986 właśnie twój przypadek dobrze pokazuje że jedno dziecko jest samotne. Dlatego zawsze chciałam rodzeństwo dla mojej córki : ) ma teraz siostrę, tylko musi jeszcze troszkę poczekać aby razem bawić się w chowanego : )
Mnie najbardziej podoba się model rodziny: 2+4 czyli rodzice i dwie dziewczynki i dwóch chłopców [emoji7] aby każdy 'mial siebie' bo wiadomo że dwie dziewczynki czy dwóch chłopców lepiej się dogadują niż brat z siostrą.
 
Do góry