reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

a ja mam 108 cm w pasie i wyglądam jak słoniątko :laugh2:

Mini 90 w 34 tc niektóre by Ci bez ciąży zazdrościły takiego obwodu :tak::tak:

Ło matko no bez kitu.. i na najwiekszych dietach nie miałam takiego obwodu..
..............


Mnie niedługo niestety bedzie juz lepiej przeskoczyc jak obejsc..
134 cm.. ( nie wiem czy sie odbrze mierze.. staram sie na tej samej wysokosci pepka, ale zeby mi miarka nie wsunela sie w wciecia po bokach ( talia tego nie nazwe ale wiecie o co chodzi..)
 
reklama
U mnie już 20+ :/ ehhh ale pocieszam się tym że wczoraj jak mnie pielęgniarka ważyła to się dziwiła gdzie mi się te 20kg mieści bo nie widać więc chociaż tyle :))
 
Kadza - ja kilka dni po urodzeniu Emilki miałam - 8,5 kg.

Ja mam +10 - z czego 2 kilogramy mi się dołożyły nagle w tydzień, a w pasie 95 cm.
 
A ja dziś dobiłam do +5 kg :-) Mam nadzieje, że to nie chwilowa waga. A jutro sprawdzimy czy przekłada się to na wynik mojego Maleństwa. Chciałabym żeby ważyła już ponad 2,5 kg.
 
Ja +13kg... w południe i w ubraniu ;p także może z kg na czczo z rana by było mnie, ale pomijając wagę to jestem już taka ciężka, że szok, schylić się nie mogę tak mi brzuszek sterczy, a spina się jak szalony, te skurcze mnie wykończą... już bym chyba chciała, żeby malutka wyszła ;p
 
reklama
94 cm na wysokości pępka i 9,5 kg na plusie (63,5 kg). W ostatni tydzień przybrałam 1,5 kg. O dziwo czuje się 'lekko' ;) mam pełno energii. Brzuch mi w zasadzie nie przeszkadza..
 
Do góry