reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

reklama
ja do pobytu w szpitaslu mialam w sumie 10-11 kg ale teraz durs leze,ciesze sie ze tak malo bo z synem bylam na etapi 31tc -25 kg ;p a ja juz "przelezalam" ciaze z synem tzn juz tydzien dluzej iga siedzi i oby tak dalej ! wazne ze sie o ternminie urodzi i zdrowa po 6 tygodniach jak gin da zielone swiatlo areobik plus dieta cycowa ;]
 
ja nadal 8kg, ale cos czuje, ze teraz rusze "z kopyta". Boze, dziewczyny ja mam teraz taki apetyt, ze szok! Nie moge sie powstrzymac. Dzisiaj tyle slodyczy wszamalam, ze az mnie mdli..kurcze, a tak ladnie przez cala ciaże na zbozowych pokarmach jechalam ;) no nic, zobaczymy jak bedzie dalej.
 
A ja przed wizytą czułam,że utyłam i tak też się stało. Kolejna kg na plus, od ostatniej wizyty czyli 14.12 doszły mi 2 kg
Razem od początku ciąży przybrałam 5 kg moja lekarka tego nie komentuję w żaden sposób
Mam nadzieję,że jednak dużo już nie przytyję, chciałabym jakieś 3-4 kg jeszcze przytyć no max 5
Ale skoro Manta nie tyjesz na diecie dla słodkich mam to może i ja nie będę ?
 
gagucha ja też mam apetycik niezły :sorry2:

NIe wiem jak teraz będzie z tą wagą ale teraz to chyba jakieś pół kilo na tydzień się tyje .
Przy Borysku na tym etapie miałam jakieś 11 kg ( teraz 10,5 ) a do końca ciąży więc przez dwa miesiące przytyłam jeszcze 5 kg
 
reklama
najlepsze jest to, ze ja w sumie jadłam normalnie!;o

atomowka - na tej diecie to ja najpierw schudlam;| i dostalam opieprz:) no ale moja Pani Diabeł ma coś z łbem;-))) nawet nie wie jak jadlam wczesniej...a ze obbzeralam sie slodyczami prawie codziennie to nic dziwnego, ze waga leciała mi w dół na tej diecie;p...ino czemu nie urosła jak zaś jem w miare normalnie? nie wiem:p..a brzuch o 3 cm większy...takze...no...haha
 
Do góry