reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Być Mamą po raz drugi (i trzeci...i czwarty)

Oj Wisieńka - bidulko...Ty to się umęczysz. Przesłać Ci trochę moich dobrych fluidów?? ~~~~~~ przesyłam - ja w ciąży czuję sie fantastycznie, moge być w ciąży cały czas. Podzielę się z Tobą....

Madzia - koniecznie daj znać co na wizycie!

Ja też musze pomyśleć co i jak i gdzie pomieszczę, bo choć miejsca mam sporo, bo muszę je jakoś zorganizować. Przemysleć, żeby za dużo nie latać - uroki mieszkania w dużym domu....

Miłego dnia!
 
reklama
a ja jakoś strasznie sie boje tej wizyty nie wiem czemu :baffled:
odezwę się tylko jak dorwę sie do komputera.
zaraz kończę pracę :-D:-D:-D:-D
kkasiulka możemy się do was wprowadzić??
 
Teśka24-oj nie dość ,że zodiakalne byki to nie wiem jak z Tobą ale mój uparty raczej jak osiołek
Konwalianka- ja w ciąży z Frankiem z powodu torbieli na łożysku i pępowinie byłam prowadzona w Poradni Wad Płodu w IMiDz- mam mieszane uczucia. Szpital nie zachwyca wyglądem, wszystko stare, zniszczone, sale wielooooo osobowe ale naprawdę dbają o porządek w dodatku mają OIOM dla noworodków. Co do kadry jak wszędzie jedni super znów drudzy z nożem nie podchodź. Mały ma wadę serduszka dlatego musiałam rodzić na Karowej-tam znów sale superrrrr ale dosłownie masówka. Ja mimo złego ułożenia(wskazanie do cc mały ustawił się barkami)lekarz zdecydował SN(stwierdził jestem młoda a dziecko niezbyt duże. Musiałabyś widzieć jego wyraz twarzy po porodzie)Teraz już sama nie wiem gdzie chce rodzić:)
Kkasiulka- ja po porodzie byłam łyżeczkowana nie urodziłam łożyska. W dodatku przeszłam zabieg zszycia macicy i szyjki macicy. Teraz lekarz się boi porodu SN bo mam cukrzyce i nadciśnienie- szczerze modlę się bym mogła rodzić sama. Uwierz ja po 3 dniach robiłam wszystko a 4 dnia zdjęli mi szwy bo tak dobrze wszystko mi się goiło:)Teraz mała całkiem spora mimo ,że jestem na diecie i przytyłam od początku ciąży 3kg.(nic nie straciłam bo nie wymiotowałam)
 
Ostatnia edycja:
monikaa, ale jaki szpital bierzesz pod uwagę? Szczerze mówiąc właśnie za szpitalem w IMiDz na jego korzyść przemawia opieka nad noworodkiem..a nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć.. ja jakoś wytrzymam, ale dziecko jest najważniejsze, no i powiem Ci, że jestem nadal w kropce..ech
 
Kasiulka dzięki za fluidki. Marzę o kilku diach dobrego samopoczucia. na razie to marzenia. Dobrze, ze Maciek jest taki duzy bo nie wiem jakby to było przy małym dziecku.

Zaczynam pomału zbierac sie do wyjazdu. W końcu nie będe po całych dniach sama.


Składam wam już życzenia coby mi z głowy nie wypadło

Smacznych mazurków i bab, ślicznych pisanek, żółtych kurczaczków, słodkiego zajączka, mokrej główki w dyngusa, chwil rodzinnych i radosnych, złotego słońca jednym słowem WESOŁYCH ŚWIĄT:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
k015.gif
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
witam
ja już po badaniach
wszystko w jak najlepszym porządku tylko długość kości udowej mnisza o 2 tyg. niż powinna . Nóżki rośną proporcjonalnie wiec lekarz nie kazał się martwić . W przypadku gdy rodzice są wysocy norma jest przekroczona w przypadku gdy są nicy ( tak jest u nas) może się tak zdarzyć . Waga 1237 :-)

 
Madzia cieszę sie, ze wszystko w porządku
Ja juz w domku po świętach u taty. Na wąteczku rodzinna cisza. Teraz czas na poświateczny odpoczynek. Patrzę na suwaczek i myslę sobie, ze coraz bliżej do godziny 0.
Idziemy jutro na szkołę rodzenia. Szkoda, ze nie ma takich dotyczących tylko porodu bo opieka nad noworodkiem mi nie potrzebna. Ale Paweł na pewno skorzysta. Szkoła w szpitalu gdzie rodzę. Poznam położne, przekonam się co do zasad tu panujących i przyzwyczaję do porodówki:-D
 
konwalianka-ja zastanawiam się nad Bródnowskim, CZDZ lub Wołominem(te szpitale mam najbliżej) Jeśli cesarka na pewno Wołomin.Szukam najlepszy z najbliższych.Jednak ty musisz zdecydować sama ale weź pod uwagę wszystko nawet dojazd M do szpitala.Nie wiesz kiedy będziesz rodzić a stać w korku(wiesz dobrze ,że czasami nawet 2 godz stoisz na Puławskiej w dodatku od końca maja ma być Zawiszy zamknięta)
wisieńka-dobry pomysł z tą szkołą rodzenia zawsze wszelkie informacje będziesz miała na bieżąco.
 
monikaa nie wiedziałam, że zamykają Zawiszy - to trochę komplikuje sprawę..za to puławską się nie martwię, mamy już tak wyćwiczoną trasę, że niewiele ją jedziemy; no nic zobaczymy.. póki co wybieram się w maju na rekonesans do szpitala w Piasecznie i zobaczymy;
 
reklama
Do góry