reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy :)

Dziewczyny czy u Was też podczas przechodzenia na mleko następne zrobiły się zielone kupy ?:) Mam się tym niepokoić ? To 4 dzień przechodzenia, już daje pół na pół nowego i starego, mały ma gazy i od wczoraj zrobił dwie paskudne śmierdzące zielone kupy. Robi je jednak bez najmniejszego wysiłku. Mam to przeczekać czy coś mu podać ?
 
reklama
Dziewczyny czy u Was też podczas przechodzenia na mleko następne zrobiły się zielone kupy ?:) Mam się tym niepokoić ? To 4 dzień przechodzenia, już daje pół na pół nowego i starego, mały ma gazy i od wczoraj zrobił dwie paskudne śmierdzące zielone kupy. Robi je jednak bez najmniejszego wysiłku. Mam to przeczekać czy coś mu podać ?
ja od razu przeszlma na 2,skonczyla mi sie 1 i od razu 2 zaczelam bez mieszania:) mojemu czasami zdzarzaja sie takie kupy i chyba to normolane,biegunki ani zaparc nie ma wiec jest ok:) Alkan juz dlugo pije 2 i czasami taka kupe zrobi wiec nie wiem czy to przez zmiane mleczka:)
 
Purchawko Aluś miał tak, że jak kończył 1 to w końcu po 4 miesiącach zielonych kup wróciły żółte (wcześniej były żółte na piersi tylko :tak:), a jak dostał 2 to znów zielenina w pampie :-(
Więc dla mnie zielone kupy to norma ;/ Dostaje też probiotyki codziennie i po nich są bardziej śmierdzące :dry:
ale chociaż nie ma zaparć...
 
Witam!
Mamy problem, moja mała była na cycu i wszystko było oki, ale odkąd karmie ją mleczkiem mamy ogromny problem z kupami:( muszę jej pomagać a nie chce jej przyzwyczjać do czopków. DLATEGO MOJA PROŚBA O POMOC! Miałyście takie problemy a jeśli tak to jak sobie radzicie?? dodam że jabuszko ani soczki jabłkowe nic nie pomagają:( podaje mleko bebilon 2
 
Witam!
Mamy problem, moja mała była na cycu i wszystko było oki, ale odkąd karmie ją mleczkiem mamy ogromny problem z kupami:( muszę jej pomagać a nie chce jej przyzwyczjać do czopków. DLATEGO MOJA PROŚBA O POMOC! Miałyście takie problemy a jeśli tak to jak sobie radzicie?? dodam że jabuszko ani soczki jabłkowe nic nie pomagają:( podaje mleko bebilon 2

Hmm, możesz jeszcze śliwkę spróbować i probiotyki są dobre np. dicoflor 30. Zwróć uwagę czy przy okazji nie dostaje zbyt dużo jednocześnie zapychających produktów np marchewka, kaszka ryżowa.
 
Purchawko Aluś miał tak, że jak kończył 1 to w końcu po 4 miesiącach zielonych kup wróciły żółte (wcześniej były żółte na piersi tylko :tak:), a jak dostał 2 to znów zielenina w pampie :-(
Więc dla mnie zielone kupy to norma ;/ Dostaje też probiotyki codziennie i po nich są bardziej śmierdzące :dry:
ale chociaż nie ma zaparć...
to tak jak u nas :tak: chociaż i na piersi Filip zielenił pampka;:)a z tymi probiotykami to masz racje- kupka jest o wiele bardziej czadząca niż normalnie, jak daje te probiotyki to kupka jest w iare normalna, ale jak odstawie to mam na przemian pierwsza bardzo twardą a drugą bardZo luźną, nie wiem dlaczego tak jest:dry:
 
reklama
Witam!
Mamy problem, moja mała była na cycu i wszystko było oki, ale odkąd karmie ją mleczkiem mamy ogromny problem z kupami:( muszę jej pomagać a nie chce jej przyzwyczjać do czopków. DLATEGO MOJA PROŚBA O POMOC! Miałyście takie problemy a jeśli tak to jak sobie radzicie?? dodam że jabuszko ani soczki jabłkowe nic nie pomagają:( podaje mleko bebilon 2

Probiotyki mi zaleciła pediatra, bo mielismy ten sam problem :tak:

Po probiotykach kupa się zrobiła luźna :-) I my na Bebilonie :tak:
 
Do góry