reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

Dziewczynki sliczne macie brzusie....

U mnie postep - wszystko zaczyna przyspieszac - brzuszek sie powieksza coraz szybciej a na wadze juz 68kg!!!!! no przeciez tydzien temu bylo 66 a jeszcze tydzien wczesniej 65.... bede wygladala i wazyla tyle co slonica jak bede w 40tc.... ale wazne ze malenka rosnie i jest wszystko ok :)
 
reklama
Dziewczynki sliczne macie brzusie....

U mnie postep - wszystko zaczyna przyspieszac - brzuszek sie powieksza coraz szybciej a na wadze juz 68kg!!!!! no przeciez tydzien temu bylo 66 a jeszcze tydzien wczesniej 65.... bede wygladala i wazyla tyle co slonica jak bede w 40tc.... ale wazne ze malenka rosnie i jest wszystko ok :)

Mononoke, nie przejmuj sie, u mnie jest dokladnie tak samo. Przytylam juz 8 kg od poczatku ciazy i co tydzien az boje sie stawac na wage a w nastepny wtorek bede musiala :baffled: bo ide na wizyte do ginia.
Musimy to po prostu zaakceptowac, bo myslenie ciagle o tym nic dobrego nie przyniesie.
Taki jest urok ciazy i trzeba sie z tym pogodzic i liczyc na to ze podczas karmienia szybko wrocimy do poprzedniej wagi :tak:
 
U mnie też w końcu się ruszyło, na razie wprawdzie tylko 3 kg na plusie ale ostatnio wychodzi jeden kilogram na tydzień więc teraz już chcąc nie chcąc waga szybko będzie szla do góry :-)
 
No mnie waga ruszyla i tez jestem dopiero ok 4kg na plusie ale jest roznica miedzy wazeniem 58 a 68kg :D Rany a dzisiaj brzuch to mam taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki wielgasny :)
 
Ja też wagą się jakoś przejmuję - sama nie wiem czemu - w poprzednich ciażach wogóle o tym nie myslałam. Nawet nie pamietam ile dokładnie przytyłam. A teraz ważę się i płaczę - oczywiście w przenośni ;-)
Więc - nie bedę ukrywac - nie chcę być gruba....
Stara i głupia - nie? ;-)
 
To mój brzusio na początku 21 tygodnia. Jak na razie na plusie 1,7kg, ale brzuszek to mam wrażenie, że każdego dnia jest większy:)

21t.jpg
 
Super brzuszki, wszystkie wyjątkowe bez względu na rozmiar:tak:
Mój wolniutko rośnie, ale coś tam już widać, zbieram się żeby wstawić foto, ale ciągle czekam, żeby jakaś różnica z poprzednim była:-p
 
reklama
Śliczne macie brzusie, takie fajne zgrabne piłeczki

Ja z moją wagą to aż się boje na wizytę pójść...ciekawe co mi ginka powie, dobrze że nie mam wagi w domu bo bym sie pewnie załamała. A to zdjęcie z wczorajszego spacerku z córą, 21 tydz.



Uploaded with ImageShack.us
 
Do góry