reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

reklama
ja to chyba jakaś nienormalna jestem - najpierw szukałam kabla do komórki - nie wiem - wcięło - dzisiaj się wzięłam za aparat - chcę wstawiać zdjęcie - wyjmuję koszyk z wszystkimi kablami i pierdołami i co brak - Boże gdzie ja to wszystko poupychałam...??? Ładowarka do małego aparatu przepita - jak tak dalej będzie to ja do września cała zginę i z wszywką w ubraniach gdzie mieszkam będę chodziła...No to już jest coraz mniej fajne...

Hip hip hurrrra znalazłam kabel do aparatu!!! Zawsze to już coś odnalezione i nadzieja, że jednak nie jestem taka do końca "chora"
a to MY z dzisiaj:-) i nasz brzuchol:-)

Obraz 002.jpg
 
Ostatnia edycja:
Hej
Ola brzuszek malutki ale ja tez taki miałam przy pierwszej ciązy i tuz przed rozwiazaniem każdy sie dziwił ze ja juz na dniach byłam hehehe.Ale mi poszło bardziej w tył ;)
 
Dzięki Dziewczyny!:) No ja mam nadzieję, że jakoś bardzo nagle się nie rozszerzę:-) Moja siostra mnie "pociesza", że jej wywaliło brzuchol w 6 miesiącu - że ze mna też tak może być..a ja się pocieszam, że skoro na razie jest jak jest to może nie przytyję jakiś mega kg - bo Małe ma tyle ile potrzebuje i mu/jej starcza:-) A lekarka też mówi, że Małe póki co jest mało wymagające i nie dopomina się o więcej niż dostaje:))
 
reklama
Do góry