reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE)

Lilith, moj maz tez ma taka radoche jak widzi dodatkowe kilogramy i tluszczyk tu i tam. Jest zachycony i ma ochote mnie pozrec na miejscu :)
On sie nie moze doczekac az bede bardzo gruba sie zataczac, latac do kibelka co 5 min i calymi dniami marudzic :> Chyba nie wie co mowi, no ale na razie jest zachwycony wszystkim co sie laczy z ciaza.
A dzis jade nareszcie do sklepu kupic jakies ciazowe spodnie. :) Mam nadzieje, ze cos sobie znajde.
 
reklama
A+T no wlasnoie zobaczymy co beda mowic juz za 2 miesiace:):) ale mimo wszystko to super ze teraz tak sa nami zainteresowani:):) dzieki temu mniej mozna sie przejmowac dodatkowymi kilogramami:):)
Zycze ci udanych zakupow:) ja chce dzis mezusia wyciagnac zeby jakis prezent sobie wybral bo 5 ma urodzinki:)
 
Ja też zaczęłam już nosić ciuszki ciążowe - wygodniej po prostu. Ale jedna babka mnie dzisiaj zażyła mówiąć- " to juz u Pani widać"??? - mnie troszke zatkało i powiedziałam, że przy drugim szybciej widać ( ona ma tylko jedno - więc nie wie jak przy drugim widać). Ale tak ogólnie to spotkałam się z bardzo życzliwymi opiniami i bardzo miłym nastawieniem. Kolezanki się zastanawiają jak wielkie będę miała jaszczurki przed porodem - śmieją się, że będą podobne do krokodyli ;D
 
Nareszcie sobie kupilam ciazowe spodnie i od razu sie nimi pochwale :):
spodnie01male0yk.jpg


Coz za ulga kiedy nic nie cisnie w brzuch, uff :)
 
Niestety nie wyświetlają mi sie zdjęcia, a szkoda. Ja spodnie ciążowe kupiłam sobie jakieś dwa tygodnie temu, chociaz po mnie absolutnie nic nie widac. Wczesniej mialam wręcz wklesły brzuch, teraz sie zaokrąglił i od jakis dwóch tygodni nie mieszcze sie juz w żadne spodnie, więc musiałam kupic - panie w sklepie dziwnie patrzyły i pewnie zastanawialy sie po co ja je kupuje. Własnie wyswietlilo mi sie zdjęcie - spodnie sa swietne! Ciekawe ile dalas?
 
Fajowe te spodnie z jakiej firmy jak moge zapytac a+t+ i brzusi piekny ;) Moj od wczoraj zauwazylam,ze zaczyna roznac,bo spodnie sa juz ciasne i mnie uwieraja, musze chodzic z odpietym guzikiem i rosporkiem wiec przezucialam sie na spodnie od dresu,ale nie lubie za bardzo tak do parcy chodzic.Chcialam zapytac rozmiar normalny kupujecie jak nosicie zawsze i czy takie spodnie mozna nosic przez cala ciaze?????Ja w sumie jestem chyba wiec wydaje mi sie ze na biodra mi nie pojdzie,no moze troszeczke ::)
 
no wlasnie spodnie świetne i nie dodalam, ze brzusiu to wogóle brak słów - cudo! Kiedy ja taki bede mieć.......
A takie spodnie to ponoć można nosić przez cała ciąże - kuzynka nosiła. Ja kupiłam rozmiar większe.
 
:) Ciesze sie, ze Wam sie podobaja :) i dziekuje za mile slowa o brzuszku :)
Gunia, zaplacilam 149 zl
Maxin, spodnie sa z H&M. Tam jest specjalny dzial dla mam, nazywa sie H&M MAMA ;) Kupilam rozmiar taki jak zawsze czyli xs, ale to i tak trzeba mierzyc, bo ja dzis mierzylam kilka par spodni i jedne xs byly za male, inne dobre, inne s za male, wiec rozmiar rozmiarowi nierowny. A jesli chodzi o to czy na dlugo beda, to mi sie wydaje, ze moze nawet do konca ciazy, bo ten pasek materialowy jest bardzo rozciagliwy i cale sa takie troche ze strechem i mysle, ze tez jeszcze moga sie rozciagnac. (jeszcze dodam, ze w H&M rozmiary najczesciej wypadaja wieksze niz gdzie indziej, ja nosze xs, s, a czesem m, a zwykle ciuchy z H&M w rozmiarze s najczesciej na mnie wrecz wisza...)
 
Bede szukac,bo sztruksy od dawna za mna chodza,a nie mam zadnej pary wiec na pewno sie bede dobrze czula,dzieki A+T+ ;)
a co do rozmiarow to faktycznie,rozmary sa rozne w kazdej firmie,wiec najlepeij mirzyc :D
 
reklama
Do góry