reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE)

Gosiek ja za to poszlabym juz spac o 18-19 :( Ale meczes ie i mecze i czekam tak do 24 lub nawet pozniej wtedy klade sie z mezem i dzieki temu spie do godziny nawet 11:):) nienawidze wstawac rano...pamietam na poczatku ciazy tak mialam:(
 
reklama
witam wszystkie kobitki ;D
jeszcze jutro jest powtórka filmu o 18,00 :laugh: bo oczywiście przegapiłam :mad: . Wkońcu się uda ;)
pozdrowionka dla wszystkich
 
Kurcze nie mam polskiej telewizji bo tak chcialam obejrzec ten program,a czy jest to moze ten,ktory pokazany jest w troj wymarze tak jak by,czyli jak malenstwo sobie zyje w naszym brzuszku,pokazane wszysko od srodka itp.?????????Bo kiedys cos podobnego ogladalm tutaj i byl niesamowity.
A jak dzisiaj brzusiaste sie czujecie,jak humorki???????
ja czuje sie dobrze,ciesze sie bo w koncu wynajelismy mieszkanko,przytulne nie za duze,ale fajne,wiec jeden problem z glowy,tylko jeszcze przedemna pakowanie,potem rozpakowywanie to lubie,ukladac wszystko dekorowac,ale pakowania nieznosz.
Z moim snem to mam podobnie jak wy dziewczyny spiaca juz jestem o 8.00 ale ide przewaznie spac o 10.30 aby z mezem troche posiedziec,choc ostatnio duzo pracuje i malo sie widzimy.
 
My tez ogladalismy:) ale co do ruchow to ja slyszalam ze wielorodki i kobiety szczuple ruchy moga poiczuc od 15 tygodnia a najczesciej czuja juz w 16:) zazwyczaj czuje sie kolo 18 ...widzialam na kwietniowych mamach jak one szybko wyczuly!to trzeba sie wpatrzec w ciazlo ze tak powiem i zwracac wieczorem uwage na to co sie dzieje w brzuszku!czuje sie takie motylki:)czy niby bulgotanie ktory my mozemy wlasnie tak wczesnie pomylic z odglosami naszego brzuszka:)

Gosiek gdzie fotka!!
 
Wieczorem prześle - bo chciałam dzisiaj pstryknąć ale niestety baterie miałam rozładowane, a w sobote i niedziele mnie prawie w domu nie było.
 
reklama
Oto mój brzusio w połowie 14 tygodnia.
Sporawy już ;)
brzuszek3110200514tydzie17hq.jpg
 
Do góry