reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE)

Rzeczywiscie to juz 12 tydzień :laugh:, ale dopiero jeden dzień, kiedy tak naprawde zaczyna się bardziej zaokrąglać?
Na razie na szczęście wchodze w kostiumy - praca wymaga, ale już niedługo musze zaczac poszukać rzeczy wygodniejszych.
Zdjęcia brzuszka super!
Pytanko: Czy po całym dniu pracy powiedzmy w systemie siedzącym nie macie brzuszka bardziej twardego? Poza tym czy to normalne,że czasem kujnie coś z lewej, coś z prawej?

Jak trochę bardziej urośnie, to zrobię też zdjęcie archiwizacyjne.
Jeszcze nie zaczęłam tyć, raczej mam jedzeniowstręt. Malutka i chudziutka nie jestem, więc "Zyguś" (takie określenie dostała fasolka - imienia jeszcze nie ma) ma gdzie się rozpychać i podjadać mamusię.

Pzdr.


 
reklama
Oj jakiego lenia mam,dobrze,ze dzis ostani dzien pracy,poleze i pomasuje moj brzusio w koncu,ostatnio wszkoczylam s dziny moje ulubione,a tu zaciane nie mogla sie wbic,a przeciesz nic po mnie nie widac,dziwne..........hmmmmmmmmm...........
Brzuszek rosnie,ale bardziej u dolu i jest twardy wieczorami tak jak Sylwoka piszesz i tezmnie kuje czasami raz z tej raz z tamtej,boli brzusio znowu tak jak bym mial dostac okres i nudnosci mi wrocily od paru dni,hmmmmmmm,chyba wszystko dobrze,bo pislam wam dostalam kopniaka ok malucha ktorym sie zajmuje i mnie przez pare dni bolo to miejsce,pytalam poloznej,ale ona w sumie poradzil abym poszla do swojego lekarza,dziwne,przeciez powinna wiedziec,no coz czeka mnie wizyta w nastepnym tygoniu bo mnie to meczy co jest i czy to normalne tak sie czuc.Wydaje mi sie ,ze brzuch powoli roznie ,dzidzi rosnie i chyba dlatego mam te bole,maamci sie peenie powieksza.A czsmi boa mnie uda i miescnie pod rzebrami,a moja hustawak nastrojow jest niesamowita,jeden dzien radosny,nastepny smutek lub zlos sam nie wiem na co i po co????????
pzdr ;)
 
my17hx.jpg

duzy10gx.jpg

ladny18hn.jpg


Moj brzuszek w 14 tygodniu:):):) na czczo oczywiscie:):)
tez taki malutkinie jest:) i to nagle tak bardzo wyskoczyl:)
 
Maxin mnie czasem tak bardzo boli ze niemoge sie ruszac:( i to wlasnie macica! niema sie co martwic!ja tez mam twardy ale juz nie tylko u dolu:)
I co ty mowisz juz maluszka czujesz? ale super!!!! zaloz watek z pierwszymi ruchami!ale super!!!:):)
 
Lilith naprawde masz duży brzuszek aż sama nie wierze. Mojemu mężowi kiedyś mówiłam że chyba za szybko mi brzuś rośnie a tu prosze co niektórym tak najwidoczniej "wypycha się" Zrobie zdjęcie dokładnie w 13 tygodniu to porównam. Fajnie że nie jestem sam a z takim brzusiem :laugh: :laugh:
 
Ja robilam jak na suwaczku bylo 13t1d tak wiec w 14 tygodniu:)
no mi sie tez niechce wierzyc ze go tak wywalilo bo ja naprawde malo jem:):)
 
Oj jaki sliczny!!!!!! :):) strasznie fajnie ze juz zamiescilas:) ja jakby mi sie chcialo czesciej robic zdjecia to bym co chwilke mogla zamiescic:):)
ciesze sie bardzo ze sie pochwalilas!!!:):):)
 
reklama
o super, nareszcie inne dziewczyny zamiescily :)
Lilith, bajerek :) Skad my te brzuchalki takie mamy? :> (a maxin dostala kopniaka od starszego dzieciaczka, ktorym sie w pracy opiekuje)
Nadiaw, fajnie :) Tez juz widac :)
Ja mam pelno zdjec brzuchalka, a najlepsze sa nago :p - wtedy dopiero widac jak sterczy!!! ;)
 
Do góry