reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE)

reklama
Nie mam jeszcze zdjęcia brzuszka, ale dopiero teraz zaczyna rosnąć, ale dośc spokojnie. Jestem w 11 tygodniu i mam mniejszy niz dorodny zaprezentowany na zdjeciu. Przyjdzie i na mnie poraz na pewno. Juz mój przyjacel doczekąc sie nie może.
Pzdr.






 
Sylwia o ile sie nie myle to ty juz 12 tydzien zaczelas ;)
Ja swoj pokaze w sobote:):) wsumie nawet juz cos widac:):)
Tylko gorzej pokazac najedzony bo ja prawie nic nie jem:(:( i ciagle wyglada tak samo...
a dzis jak na razie na caly dzien zjadlam cwiartke kurczaka z rozna (mniam) i teraz mam ochote na cole:):)ale tylko jedna szklaneczka bo nie mozna:(:(

A+T brzus rewelacyjny!!!!:):) naprawde ladnie sie zaokragla!moj jest dosc podobny:):)i juz niemoge sie doczekac jak pojde do gina na usg(18 tydzien)bo wtedy nasze brzuszki bede juz sliczne i duze:):)
 
A+T!no bomba!serio!ale brzuch fajny!pamietam, ze kiedy pisalam, ze mamy odobne brzuszki, ale teraz to juz nie!zostawilas mnie w tyle!chociaz tez niczego sobie mam ten brzuszek! aha i mam dobra wiadomosc!w koncu za 3tyg jade do polski!hurra!
 
A+T nio ciesze sie jak niewiem!!!! a ty juz 15 wiec to dopiero leci!!!! ja mam nadzieje ze za jakies 2-3 tygodnie poczuje ruchy maluszka!wiesz narazie te motylkowe jak to pisala Aska w kiwetniowkach:):)

Tamarunia tez bardzo sie ciesze!!!!no i wlasnie gdzie jedziesz? moze gdzies na slask??

Wiecie dzis znow straszne rzeczy w uwadze:(:( no i ten maluszek zmarl...ale smutek:(:(
 
a+t - hej superancki brzuszek - ja swój wrzucę razem ze zdjęciami z USG ( mam nadzieję, że wszystko będzie OK) ale też już mam dość spory - szostała mi juz tylko jedna spódnica i niedługo ciuszki ciążowe - kto wie moze juz przyszły tydzień. ;)
 
Gosiek napewno bedzie oki!!!:)i juz niemozemy sie doczekac zdjec usg:):) no i brzuszka:):) ja jak nie padne to jutro z rana zrobie brzuszek:):) a jak nie to tak jak pisalam w sobote:):) i taks ie zastanawiam jak wielki by byl gdybym nie schudla i jadla normalnie:):)
 
Ja nie schudłam - mam ok 0,5 - 1 kg na plusie - ale wszyscy w pracy mówią, że zmizerniałam na twarzy - tzn. wszystko mi się odkłada w brzuszek. :D :D
Dzięki Lilith za pocieszenie. mam nadzieję, ze będzie Ok.
 
reklama
Napewno bedzie!!pamietaj ze myslimy o tobie!!!
A z waga ja mam nadzieje ze za niedlugo zaczne tyc bo chyba teraz juz powinnysmy cos utyc:) wiem ze w I trymestrze jakies 2.5 kg nawet mozna jaks ie jest szczuplym:):)
 
Do góry