reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE)

Aneczka ja bym nie ryzykowala!albo najwazniejsze zebys spytala gina bo jak wszystko oki i niema problemow i wsumie bedzie to juz II trymestr to moze mozna!
Gosiek bedziemy trzymac kciuki!!!:):)
 
reklama
Aneczka - K - I
Z tego co słyszałam to II trymestrze można - ale najlepiej najpierw porozmawiać z ginem, czy nie na żadnych przeciwskazań.
 
Ja slyszalam,ze bez problemu mozna lata do 28 tygodnia,oczywiscie jezeli czujesz sie dobrze i nie masz problemu z latanie ;D ;D
Mile siwta cie czekaj,tylko szkoda,ze nie ma tu sniegu,ja wracam do kraju i ma nadziej,ze snieg bedzie .PLEASE dziewczyny zamowcie dla mnie snieg,bo juz go niewiedzialm 5 lat,w tamtym roku nie bylo za bardzo,tylko popruszylo :)
 
ja tez jade na swieta do domu, tzn nie na swieta, bo to nie sa nasze swieta, ale w tym okresie mniej wiecej. 21grudnia mamy scan, usg znaczy sie, i juz moge jechac, alez sie stesknilam i tez chce snieg i mroz lekki moze byc:) juz sie nie moge doczekac:) i pytalam sie midwife czy moge latac samolotem to ona powiedziala ze tak, jezeli linie lotnicze nie beda robily problemu. latalam juz wczesniej wiec wiem co mnie czeka i wiem ze to jest jak przejaszczka z jednego konca do drugiego konca londynu, a nawet przyjemniejsza bo mozna sobie spokojnie pospac:)
 
śnieg jest piękny jak nie trzeba wychodzić z domu do pracy, tym bardziej gdy ktoś sam musi sie do tej pracy dowieźść. Wiem co to za strach więc dla mnie najlepiej żeby śniegu nie było, bo inaczej będę chyba na zwolnieniu lekarskim szkoda moich nerwów na te nie odśnieżone i ślizgie drogi br br br ;D
 
Dokładnie!!! Ja też już myślę o tym, że będę musiała wziąć zwolnienie na zimę, bo dojeżdżam 40km i boję się w tym śniegu jeździć samochodem. Okropieństwo!!! :(
 
Widze, ze sie obijacie z tymi zdjeciami brzuszkow!!
Wiec znow ja wracam do tematu. Zdjecia z 13w4d
brzuch035wv.jpg

brzuch05a1xn.jpg

brzuch094lo.jpg

Ogromny, nie? :>
 
ja jeszcze poczekam z 2 tygodnie na zdjęcia bo narazie niewiele się zmieniło. Zresztą nawet jak mój brzuch jest wysadzony to od wzdęć a nie dzidziusia więc nie mam się jeszcze czym chwalić :) A+t+ fajne zdjęcia i brzuszek :) Przynajmniej widać że wszystko jest OK :)
 
reklama
Gratulacje. Brzuszek jest super.

Ja też zdjęcia wrzucę za jakiś czas, bo teraz mój brzuch nie rózni się niczym od tego sprzed ciąży.
Kropecka jesteśmy chyba w podobnej sytuacji, bo i termin mamy podobny.
 
Do góry