reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
jajko mądrzejsze od kury,.... jak wiesz więcej niż lekarz to ok ja nie dyskutuje.... :-D
Hahaha, mówiąc jajko mądrzejsze od kury rozumiem, że masz na myśli siebie;-)
Nie wiem tylko w jakim celu tak się rzucasz... To, kiedy rośnie brzuch to naprawdę indywidualna historia, zależy m.in. od budowy narządów wewnętrznych np. macicy, od jej położenia... więc proszę Cię bardzo nie sprzeczaj się ze mną, bo nie masz racji.
Wydaje mi się, że to nie miejsce na spory, temat więc uważam za zamknięty, a Ciebie za wyjątkowo czepliwą;-) Jakoś nikt inny nie ma z tym problemu
 
zyrafka śliczny brzuś :D Już teraz z górki poleci ;)))

ajastrzebska nooo ale prześliczny okaz :D :) Nie no piękny masz brzusio :)

ewela brzuś widoczny się robi ;) a co do wagi malutko przytyłaś :)

Jeśli chodzi o widoczność brzucha.... u każdego inaczej jest. I ja wiem że u baaardzo chudych osób to już i w 8 tyg leciutko cos tam odstaje. Przecież to też masz wody płodowe, niektóre kobiety duuuzo ich mają i napewno ma to wplyw na brzuszek.. Mi np późno wyskoczyl brzuch, bo taki jak brzuch eweli to w 22 tyg mialam. Ale już w 24 mialam balon ;D:p
A dla odmiany widzialam brzuch mojej cioci ktora ma 175 wzrostu a waży 48 kg. Więc jest chudziutka to w 14 tygodniu miala taki brzusio jak ja w 22 ;)))

To od organizmu zależy ;)
Ja tam uważam ze im wiekszy brzuś tym ładniejszy :D :))
 
ajastrzebska jejus co za brzuszek... no normalnie ahhh....

tez zawsze bylam chuda - od lat tancze, brzuch mialam idealny, a raczej idealnie plaski zawsze i tyle.... przed ciaza wazylam 42kg...... artystka wod plodowych na samym poczatku masz tyle co kot naplakal... ale ja naprawde nie mam zamiaru sie klocic, rozmawialam na ten temat z ginem i to mi starczy :)... KONIEC TEMATU!!!!

przeciez artystka ty musz brzusio cudowwwny megasnie :).... jak dla mnie bomba ;)!!!
 
jestesaniolkiem ja? Prosze Cie, ja mam na zdjeciach niby spory, ale w pasie mam 99 cm na wysokości pępka. A w 25 tygodniu miałam 104 cm xD więc 99 cm mam teraz i to nie jest tak dużo jak ja już 33 tydzień ;p Kurde a chcialabym większy brzusio bo chce sobie fajne zdjęcia zrobić ;)
Aaa i w szkole bylam i pokazałam mojemu bylemu profesorowi z fotografi te zdjęcia co ostatnio dodałam :D Powiedział że zadziwiające efekty jak na samowyzwalacz ;)

A właśnie jak sie kochana czujesz wszystko ok? nie ma żadnych komplikacji?
 
Bo ja dziewczyny nie miałam płaskiego brzucha tylko juz mi troche tłuszczyku odstawalo.Ale fakt, brzuszek jest juz widoczny, bo widza to ludzie i sie pytac zaczynaja, hmm... :blink:
 
reklama
Do góry