reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
Hehehe... pisałam ostatnio że 4.05 było 94 w pasie i 8 kg do przodu, a dzisiaj po praktycznie 2 tyg. (bo teraz co 2 tyg robię "pomiary") jest 97 w pasie i 10 kg do przodu, więc w 2 tyg 2 kilo do przodu :szok:
Anecia nic sie nie martw, ja 03.05 mialam 96 w pasie a dzisiaj przekroczylam magiczne 100cm:szok: z kilogramami troszke mniej bo jestem na 8;-)

Hejka :) a To mieszkanko mojego syneczka:) 23 i 1 dzień ciąży:)Zobacz załącznik 246525

Spore te mieszkanko na 23 tydzien:-)

dzięki dziewczyny :-)


A no juz ki opuścił sie na początku 36tc. Mam wielka nadzieję ze jadnak dzidzius bedzie chciał wyjsc wczesniej bo kregosłup strasznie boli juz.... :p

Co do wagi to mam 10-11kg na plusie no i 118cm w pępku.... i cooooooraz ciężej :dry:

Jak ja bym sie chciala zmiescic w 11 kg,ale szanse sa marne:no:

Dzisiaj robiona fotka
Z usg wynika że jestem w 21tygodniu a termin na 26września
Zobacz załącznik 246698
Czy jest prawidłowej wielkości?Martwię sie czy nie jest za mały bo znajoma stwierdziła że tak.

Za maly? ja bym powiedziala, ze w sam raz;-)
 
Witam,
Jakie śliczne brzuszki macie!!tak wam zazdroszczę.mam nadzieję, że niedługo ja będę mogła tu wstawiać swoje zdjęcia.

To trzymamy kciuki za zafasolkowanie!

A to mój brzuszek ;) Nie za duży na 21 tc ??

Kobietki co Wy macie z tym czy nie za duży, czy nie za mały itp? Każdej z nas brzuszek rośnie w indywidualnym tempie i jesli wszystko jest ok na usg itp to nie ma się czym martwic :-)
 
Bo jem tyle co cała moja rodzina razem wzięta ;-)

Tylko że w ciąży od jedzenia tyje się mało, więcej zalezy od samego stanu w jakim jesteśmy i tak jak już pisałam wcześniej od naszych "predyspozycji" :-) Ale tak odnośnie tego jedzenia to ja tez wciągam wszystko co mi w ręce wpadnie, jak odkurzacz normalnie :-D
 
Ja jadłam bardzo dużo na poczatku a kg stały w miejscu... :dry:
No a teraz waga mi waha sie tak 10-11kg na plusie od początku. także normalnie...;-)
nasz 38tc :-)
 
reklama
Do góry