reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
aniołku no właśnie jakoś coś mi nisko hehhhhhhhhhhhh. a śniło mi się ostatnio, torba do szpitala spakowana z różowymi ciuszkami a tu rodzę i chłopak............... eh
 
a kochaniutka jak ty sie czujesz. brzuszek też ostatnio miałas niziutko. torba już sakowana? nastawienie psychiczne jest? ja tam jeszcze nie gotowa ehhh
 
aaa shyangel taaa juz spakowana, lozeczko zrobione, remoncik takze wiec ja moge juz spokojnie rodzic :)...
powiem ze nie boje sie porodu mimo tego bolu strasznego, ale najbardziej przeraza mnie mysl o lewatywie: a fuuuuj jakie to krepujace pewnie :/........
 
aaa shyangel taaa juz spakowana, lozeczko zrobione, remoncik takze wiec ja moge juz spokojnie rodzic :)...
powiem ze nie boje sie porodu mimo tego bolu strasznego, ale najbardziej przeraza mnie mysl o lewatywie: a fuuuuj jakie to krepujace pewnie :/........

A co ty mowisz,w sumie chyba zalezy w jakim szpitalu.U nas daja ci czopek i po chwili lecisz do kibelka na dłuzsza chwilę :) i to jest ta lewatywa. A,ze wstyd to chyba wtedy jak w trakcie parcia mozna cos zrobic,wtedy tak ... dzizes wtedy to chyba bym sie spaliła ze wstydu,ale połozne mówia,ze to normalne.
 
no ja wiem ze lewatywa jest nieobowiązkowa ale jednak lepiej ja zrobic, ja sie oczyszczam juz ponad tydzien i tak dzien w dzien.... ale jednak poprosze o ciocie lewcie :D!!! wstyd mi, no ale coz... trza zrobic :)!!!
 
Mi kiedyś jedna znajoma powiedziała: "Każ sobie zrobić lewatywe, bo to najprzyjemniejsza część z porodu..." hehe i na pewno jej posłucham. Bez tego ani rusz. Myśle nad tymi czopkami... aniołek czy Tobie już czop odszedł??
 
reklama
a ja wam powiem tak u mnie było czekanie na skurcze wszyscy myśleli że mamy jeszcze czas ale jak przyszły to od razu co 5 minut położna nadal myślała że ma czas na lewatywe i tak po 30 minutach byly juz co 2 minuty i wody poszły wtedy juz nie było czasu na lewatywy od razu na porodówke a kupke zrobiłam niestety przy skurczach partych ale położna wszystko wyczyściła i mnie też.. szczeże mówiąc nawet na to nie zwróciłam uwagi skupiałam sie na oddychaniu żeby nie myśleć o tym bólu przy skurczach. niewiem czy to taki wstyd normalna rzecz każdemu sie zdarzy,
 
Do góry