reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak pęcherzyka na usg, poronienie?

reklama
Współczuję! Jestem już na oddziale. U ciebie udało się farmakologicznie, czy jednak operacja?
Tak, u mnie farmakologicznie. Jedna dawka metotreksatu i beta spadała od razu ładnie. 2 kwietnia miałam zastrzyk a 18stego beta zero. Nie odważyłam się na operacje...
 
A betę na jakim poziomie miałaś? Może u mnie też tak się to skończy. Pani na izbie mówiła, że jest taka szansa.
 
A betę na jakim poziomie miałaś? Może u mnie też tak się to skończy. Pani na izbie mówiła, że jest taka szansa.
 
A betę na jakim poziomie miałaś? Może u mnie też tak się to skończy. Pani na izbie mówiła, że jest taka szansa.
W momencie podania miałam betę 1260, plamiłam i miałam straszne bóle juz wiec chyba to był u mnie istotni moment na zastrzyk.
Musisz przemyśleć, zarówno metotreksat jak i laparo mają swoje plusy i minusy. Nie ma lepszego lub gorszego rozwiązania chyba że masz tylko jeden jajowód
 
W momencie podania miałam betę 1260, plamiłam i miałam straszne bóle juz wiec chyba to był u mnie istotni moment na zastrzyk.
Musisz przemyśleć, zarówno metotreksat jak i laparo mają swoje plusy i minusy. Nie ma lepszego lub gorszego rozwiązania chyba że masz tylko jeden jajowód
czasami jie ma wyboru , biorą cię na stol i koniec . nie ma wyjścia przy zagrożeniu życia . ja tam nie mogłam sobie wybierać co wole i co chce .
 
czasami jie ma wyboru , biorą cię na stol i koniec . nie ma wyjścia przy zagrożeniu życia . ja tam nie mogłam sobie wybierać co wole i co chce .
Tak, wiem, ja akurat wybór miałam... może autorka ma na tyle wcześnie wykrytą CP że wybór dostanie... Ja chyba wolałabym mieć metodę narzuconą przez lekarza bo wybór jest cholernie trudny ... zwłaszcza jak się ma tak mało czasu
 
reklama
Do góry