reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

reklama
witam dziewczyny jednak jestem w ciąży jestem taka szczęsiwa :-)w 6 tygodniu :) już się nie moge doczekać powrotu do kraju ale to dopiero styczeń luty mam nadzieje ze mi to szybko zleci a smaki to mam na kwasne ostatnio z robiłam zupe ogórkową siostrze i szwagrowi to na samych ogórkach hehe mi smakowałam czyżby chłopiec jak myslicie ? :-)
 
wczoraj test wynik negatywny dzis przyszła wredna @ co jest ze mna nie tak jestem młoda zdrowa nie mniałam nigdy problemów z zdrowiem i juz 3 miesiac nie moge zajsc kochamy sie w miarw czesto jakie to zycie jest niesprawiedliwe ludzie ot tak se wpadaja i dla nich to klopot nawet duzo o tym zeby zajsc nie myslalam nie stresowalam sie i co i :no::-(
 
samych ogórkach hehe mi smakowałam czyżby chłopiec jak myslicie ? :-)
To co jesz nie ma nic wspólnego z płcią;-)
i juz 3 miesiac nie moge zajsc kochamy sie w miarw czesto jakie to zycie jest niesprawiedliwe ludzie ot tak se wpadaja i dla nich to klopot nawet duzo o tym zeby zajsc nie myslalam nie stresowalam sie i co i :no::-(
Niektórzy od tak wpadają, a inni starają się latami.
3 miesiące to nie jest tragedia.

Poza tym oglny stan zdrowia nie ma nic dorzeczy, bo możesz mieć problemy np. z hormonami, z brakiem owulacji, z drożnością jajowodw itd.
Idź do lekarza i nich Cię przebada........
Niech sprawdzi czy i kiedy masz owulację, bo wcale nie jest powiedzuane, że w połowie cyklu.
I nie załamuj się po 3 miesiącach nieudanych prób;-)
 
wczoraj test wynik negatywny dzis przyszła wredna @ co jest ze mna nie tak jestem młoda zdrowa nie mniałam nigdy problemów z zdrowiem i juz 3 miesiac nie moge zajsc kochamy sie w miarw czesto jakie to zycie jest niesprawiedliwe ludzie ot tak se wpadaja i dla nich to klopot nawet duzo o tym zeby zajsc nie myslalam nie stresowalam sie i co i :no::-(

Moja droga ja się starałam rok i nic.Jak już przestałam zupełnie o tym myśleć i pogodziłam się z tym,że to nie mój czas to na teście wyszły dwie kreseczki:tak::tak::tak:Pamiętaj - połowa sukcesu to pozytywne myslenie.Uda się na pewno, tylko musisz dać sobie czas.
 
wczoraj test wynik negatywny dzis przyszła wredna @ co jest ze mna nie tak jestem młoda zdrowa nie mniałam nigdy problemów z zdrowiem i juz 3 miesiac nie moge zajsc kochamy sie w miarw czesto jakie to zycie jest niesprawiedliwe ludzie ot tak se wpadaja i dla nich to klopot nawet duzo o tym zeby zajsc nie myslalam nie stresowalam sie i co i :no::-(
kochana wszystko tkwi w tym by sie nie starac, jak usilnie sie starasz to twoj mozg blokuje cos tam i nigdy nie wychodzi.......
 
Cześć Dziewczyny :) co tam u Was?? dawno mnie tu nie było...ale już będę zaglądać do Was...miałam pewnien problem i nie mogłam przez to tu zaglądać :( ... już jest lepiej :) pozdrawiam Was wszystkie i lece do pracki. buzi :*:tak:
 
reklama
Do góry