reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

wczoraj test wynik negatywny dzis przyszła wredna @ co jest ze mna nie tak jestem młoda zdrowa nie mniałam nigdy problemów z zdrowiem i juz 3 miesiac nie moge zajsc kochamy sie w miarw czesto jakie to zycie jest niesprawiedliwe ludzie ot tak se wpadaja i dla nich to klopot nawet duzo o tym zeby zajsc nie myslalam nie stresowalam sie i co i :no::-(
Ja Sie starałam o dziecko miesiąc:)lekarz mi powiedzial ze nie wazne ile dni trwa cykl. czy 25-28 czy 30. to zawsze dni płodne są między 9 a 14 dniem cyklu.i tak sie zastosowałam do jego wskazówek i się udało:)
najważniejsze to przetrzymać partnera przez kilka dni i wtedy współżyć.Plemniki muszą być silne:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam dziewczyny jednak jestem w ciąży jestem taka szczęsiwa :-)w 6 tygodniu :) już się nie moge doczekać powrotu do kraju ale to dopiero styczeń luty mam nadzieje ze mi to szybko zleci a smaki to mam na kwasne ostatnio z robiłam zupe ogórkową siostrze i szwagrowi to na samych ogórkach hehe mi smakowałam czyżby chłopiec jak myslicie ? :-)

GRATULACJE i zycze przyjemnych 9 miesiecy i szczesliwego rozwiazania :)

wczoraj test wynik negatywny dzis przyszła wredna @ co jest ze mna nie tak jestem młoda zdrowa nie mniałam nigdy problemów z zdrowiem i juz 3 miesiac nie moge zajsc kochamy sie w miarw czesto jakie to zycie jest niesprawiedliwe ludzie ot tak se wpadaja i dla nich to klopot nawet duzo o tym zeby zajsc nie myslalam nie stresowalam sie i co i :no::-(

kochana 3 miesiace to jeszcze nie tragedia... idz do lekarza i przebadaj sie bedziesz wiedziala na czym stoisz i pamietaj jak juz niejedna z nas napisala... grunt to nie starac sie, nie oczekiwac nie wiadomo jak mocno.... wiem jak to ciezko ale wiele tkwi w naszych glowach...
dalej trzymam za Ciebie kciuki :)
 
powiedzial ze nie wazne ile dni trwa cykl. czy 25-28 czy 30. to zawsze dni płodne są między 9 a 14 dniem cyklu.i tak sie :)
Sraty taty.....;-)
Zmień lekarza skoro takie mądrości Ci wciska.
Ja przez kilka cykli chodziłam na monitoring i w jednym cyklu miałam owulację w 11dc, a w kolejnym w 22dc.....nijak się to ma do teorii Twojego lekarza:-p
 
Sraty taty.....;-)
Zmień lekarza skoro takie mądrości Ci wciska.
Ja przez kilka cykli chodziłam na monitoring i w jednym cyklu miałam owulację w 11dc, a w kolejnym w 22dc.....nijak się to ma do teorii Twojego lekarza:-p
dokładnie:tak: przed ciążą lekarz mi monitorował cykl i owulacje miałam w 20dc a cały cykl trwał 30 dni więc gdybym się do tego stosowała to na pewno bym w ciąże nie zaszła:-p
 
aaa rozstałam się z Łukaszem i wiesz...staranka przepadły tak więc ciężko mi było czytać o Waszych brzuszkach...ale już zaleczyłam rany i jest o wiele lepiej :)

:-)Głowa do góry, będzie dobrze, a nawet bardzo dobrze.Pomyśl,że znajdziesz lepszego faceta,niż ten,z którym byłaś.I z właściwym mężczyzną stworzysz idealny związek i szczęśliwą rodzinkę:tak:Trzymam kciuki za Twoje szczęście;-)
 
reklama
Do góry