reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

reklama
mozecie mnie zlinczowac bo to moja pierwsza ciaza, ale ja czuje juz takie mocniejsze smyranie od 4 dni, zwlaszcza wieczorkiem....
eeee tam - czekac na kopa, a to smyru zaliczam do motylkow.....

ale szczerze to dziwne uczucie czuc cos tam gdzie sie wczesniej nic nie czulo.... i mysl ze masz tam takiego maciupenkiego czlowieczka!!

Nie wiem jak was , ale mnnie to zaczelo przerazac, to tak jak sprobowac pomiescic caly wszechswiat w glowie - probowalyscie??!!
 
a coz tu tak posto???
wie ktos co sie dzieje z Parycja??? dawno jej tu nie widzialam... mam nadzieje ze z nia i bablem wszytsko jest ok...

pinakolada czekam na twoje wiadomosci mam nadzieje ze chociaz nas podgladasz.. jakby co pisz na pw....
 
a coz tu tak posto???
wie ktos co sie dzieje z Parycja??? dawno jej tu nie widzialam... mam nadzieje ze z nia i bablem wszytsko jest ok...

pinakolada czekam na twoje wiadomosci mam nadzieje ze chociaz nas podgladasz.. jakby co pisz na pw....
Żyję:-) Ale tak mnie plecy bolą że żadko siedzę na internecie:-( nie da się wysiedzieć:-( a mały tak kopie że 24h mam zgagę:-( A co u Ciebie?;-)
 
a ja ci Pati zazdroszcze :)...
Dlaczego?:-) Że kopie?:-) Spokojnie jeszcze Ci Twój maluszek tak da popalić że będziesz tęsknić za delikatnymi ruchami:sorry: Pamiętam jak się modliłam żeby się częściej ruszał, no i sobie wyprosiłam bez przerwy kopie, rano mam pobudkę bo głodny albo tak w pęcherz kopnie że lecę do łazienki:zawstydzona/y: a jak zjem to 10 minut spokoju i dalej:sorry: co będzie jak się urodzi???:szok::szok::szok:
 
Żyję:-) Ale tak mnie plecy bolą że żadko siedzę na internecie:-( nie da się wysiedzieć:-( a mały tak kopie że 24h mam zgagę:-( A co u Ciebie?;-)

ciesze sie ze wszytsko jest ok :)

oj ja zgage mialam od 8 miesiaca okropna... wiem co to znaczy czesto mi sie ulewalo jak cos zjadlam... wszystkie kwasy zamiast w zoladku mialam w gardle... jedz renni mozna go brac w ciazy mi bardzo pomagal... do dzis zostal mi zapas ;) mam nadzieje ze tym razem mnie to ominie :)

a u mnie wszytsko wporzadku :) pomalutku rosne ale nie za wiele mam nadzieje ze jeszcze troche i wkoncu mi brzusio wyskoczy :)
 
ahhh a jednak ci zazdroszcze :D.....
domyslam sie ze tragedia ogolnie ale to takie slodkie :-D:-D:-D....
a ja musze jeszcze czekac i czekac....
tyle bym oddala by juz rodzic i miec ta ciaze "z glowy "... mi tam wszystkie dolegliwosci strasznie juz teraz dokuczaja a co pozniej...
 
Dlaczego?:-) Że kopie?:-) Spokojnie jeszcze Ci Twój maluszek tak da popalić że będziesz tęsknić za delikatnymi ruchami:sorry: Pamiętam jak się modliłam żeby się częściej ruszał, no i sobie wyprosiłam bez przerwy kopie, rano mam pobudkę bo głodny albo tak w pęcherz kopnie że lecę do łazienki:zawstydzona/y: a jak zjem to 10 minut spokoju i dalej:sorry: co będzie jak się urodzi???:szok::szok::szok:

kochana moj tez szalal jak szalony w brzuchu czasami mialam wrazenie ze sam przez niego wyjdzie kiedy to w 8 miesiacu juz mi skory na brzuchu brakowalo a jemu miejsca i tak ptrafil sie rozlozyc caly :):):) ale za to jak sie urodzil to ojjjjjj aniolek :):):) zycze ci tego :):):):)
 
reklama
ciesze sie ze wszytsko jest ok :)

oj ja zgage mialam od 8 miesiaca okropna... wiem co to znaczy czesto mi sie ulewalo jak cos zjadlam... wszystkie kwasy zamiast w zoladku mialam w gardle... jedz renni mozna go brac w ciazy mi bardzo pomagal... do dzis zostal mi zapas ;) mam nadzieje ze tym razem mnie to ominie :)

a u mnie wszytsko wporzadku :) pomalutku rosne ale nie za wiele mam nadzieje ze jeszcze troche i wkoncu mi brzusio wyskoczy :)
masakra:no: oj u mnie też nie było za wiele widać a teraz rośniemy szybko:-) i jak na razie 0 rozstępów:-D
ahhh a jednak ci zazdroszcze :D.....
domyslam sie ze tragedia ogolnie ale to takie slodkie :-D:-D:-D....
a ja musze jeszcze czekac i czekac....
tyle bym oddala by juz rodzic i miec ta ciaze "z glowy "... mi tam wszystkie dolegliwosci strasznie juz teraz dokuczaja a co pozniej...
już niedługo zobaczysz z dnia na dzień Ci się kopniaczki nasilą:-)ja tam lubię chodzić w tym stanie:-) te objawy są straszne ale czego się nie robi dla Synusia:-)
kochana moj tez szalal jak szalony w brzuchu czasami mialam wrazenie ze sam przez niego wyjdzie kiedy to w 8 miesiacu juz mi skory na brzuchu brakowalo a jemu miejsca i tak ptrafil sie rozlozyc caly :):):) ale za to jak sie urodzil to ojjjjjj aniolek :):):) zycze ci tego :):):):)
Żeby się tak spełniło:-p gorzej jak będzie diabełek i ciągle będzie taki aktywny:-p
 
Do góry