reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

hey dziewczyny jestem tutaj nowa....3 dni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy:):):) Bardzo bardzo sie ciesze to bendzie moje 2 dziecko ale problem polega na tym ze nie mam zadnych objawow.Nie ma zachcianek dobrze sie czuje.Jest inaczej niz bylam pierwszy raz w ciazy czy ktoras z was tak miala bardzo sie martwie czy wszystko jest wporzodku niebylam jeszcze u doktora bo dopiero mam wizyte na nastepny poniedzialek
 
reklama
a powiedz mi kochana kiedy robiłaś test bo ci powiem że mi sie okres spóżnia juz 4 dni ale też nie mam żadnych objawów a staranka były nie bolą mnie piersi może sennośc i jakoś mi delikatnie mdli ale nie powiem żeby to było tak dokuczliwe że nie mogło być spowodowane pogoda a chciałabym bym byc a podobno tak jest czasami ze nie ma objawow albo pojawiaja sie dużo póżniej wiec sie nie martw ciekawe czy mi sie tez poszczesci :)
 
PAtrycja a powiedz mi jeszcze jedno jak byłaś u lekarza to co ci powiedzial o tym krwawieniu 17dc czy to było owulacyjne bo sie tak teraz zastanawiam że jesli to owulacyjne to termin miesiączki by sie nie przesunął bo planiiowana @ mi sie spóżnia a może powinna po takim krwawieniu ale z tego co wyczytalam to powinna byc w terminie niestety organizm kobiety nie jest do przewidzenia niestety:no:
 
andzia test robilam 3 dni temu Bo okres spuznil mi sie tylko jeden dzien i tak poprostu z ciekawosci zrobilam sobie tEST i wyszly 2 kreseczki ze szczescia nie moglam uwierzyc i wyslalam meza do sklepu po 2 wiecej i wszytkie wyszly pozytywnie:) :-) staralismy sie 6 miesiecy i wkoncu sie udalo:)
 
no my tak na dobre staramy sie drugi miesiąc ale w połowie cyklu miałam krwawienie wiec nie wiem co z tego wyjdzie w każdym razie tobie gratuluje a objawy nie martw sie kazda kobieta przechodzi inaczej objawy moga byc ale nie musza. powodzenia i nie streuj sie bo szkodzisz bobasowi
 
hey dziewczyny jestem tutaj nowa....3 dni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy:):):) Bardzo bardzo sie ciesze to bendzie moje 2 dziecko ale problem polega na tym ze nie mam zadnych objawow.Nie ma zachcianek dobrze sie czuje.Jest inaczej niz bylam pierwszy raz w ciazy czy ktoras z was tak miala bardzo sie martwie czy wszystko jest wporzodku niebylam jeszcze u doktora bo dopiero mam wizyte na nastepny poniedzialek
gratuluje!!!:-D
PAtrycja a powiedz mi jeszcze jedno jak byłaś u lekarza to co ci powiedzial o tym krwawieniu 17dc czy to było owulacyjne bo sie tak teraz zastanawiam że jesli to owulacyjne to termin miesiączki by sie nie przesunął bo planiiowana @ mi sie spóżnia a może powinna po takim krwawieniu ale z tego co wyczytalam to powinna byc w terminie niestety organizm kobiety nie jest do przewidzenia niestety:no:
Mi moja gin. powiedziała że możliwe że to było plamienie owulacyjne a może miesiączka się przesunęła, ale jednoznacznej odpowiedzi nie dostałam:eek: zrobiła mi natomiast USG na którym było widać już pulsującą fasolkę:-)
 
reklama
a ja sie rozlozylam :( cos mnie dorwalo:-:)-:)-( fatalnie sie czuje pogoda taka za oknem ze szkoda gadac..... ja marze o kolderce a kacper szaleje:-:)-(
Kurcze co za sezon chorobowy:-( Ubierz się cieplutko jak nie masz możliwości leżeć pod kołderką musisz to wygrzać żeby Cię całkiem nie rozłożyło:-(
 
Do góry