reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

Cześć,
icon12.gif
jestem tu nowa i mam takie pytanie. Od czerwca przestałam brać tabletki ant. w lipcu nie małam okresu,myslałam że organizm wraca do normy w śierpniu dostałam okres tak jak bym brała tabletki i od tamtej pory okres aniu widu ani słychu, z narzeczonym kochamy się stosując stosunek przerywany(liczymy sie z konsekwencjami),
icon10.gif
od jakiegos czasu zaczełam zauważać że coś jest nie tak: czasem zakręci mi się w głowie, mam takie małe skurcze w podbrzuszu, brobawki na piersiach mi się powiększyły i żyły widać bardziej niz zwykle, i takie dziwne upławy w sensie dużo płynne jak mleko, generalnie to dziwnie się czuje, co o tym sądzicie?? robiłam 2testy ciążowe i nic (ale one mogą zawodzić)
 
reklama
Cześć,
icon12.gif
jestem tu nowa i mam takie pytanie. Od czerwca przestałam brać tabletki ant. w lipcu nie małam okresu,myslałam że organizm wraca do normy w śierpniu dostałam okres tak jak bym brała tabletki i od tamtej pory okres aniu widu ani słychu, z narzeczonym kochamy się stosując stosunek przerywany(liczymy sie z konsekwencjami),
icon10.gif
od jakiegos czasu zaczełam zauważać że coś jest nie tak: czasem zakręci mi się w głowie, mam takie małe skurcze w podbrzuszu, brobawki na piersiach mi się powiększyły i żyły widać bardziej niz zwykle, i takie dziwne upławy w sensie dużo płynne jak mleko, generalnie to dziwnie się czuje, co o tym sądzicie?? robiłam 2testy ciążowe i nic (ale one mogą zawodzić)

Jeśli ostatni okres miałaś w sierpniu, to test ciążowy wyszedłby pozytywny.

Zawsze możesz udać się na badanie hCG beta i sprawdzić czy nie jesteś w ciąży.
 
Hej Dziewczyny,
Dawno mnie nie było...
Mam takie pytanie... bo biore luteine juz 4 cykl zaraz zaczen( w 17 dniu cyklu) dzis mam 15 dzien i dostałam plamienie... co to moze oznaczac? Troszke sie wystraszyłam.. Dajcie znac.

Pozdrawiam dziewczyny!!!!
 
Witam wszystkie Panie i Panów jeśli tutaj przebywają... ;) Pisze pierwszy raz a mój problem wydaje mi sie bardzo nietypowy. Przeczytałam większość postów i powiem szczerze że nie znalazłam takiego przypadku jak mój. W skrócie. Moje cykle są bardzo nieregularne, a wynika to z zaburzeń hormonalnych. Ostatnia miesiączkę miałam w sierpniu, od 5 tygodni mam bóle piersi najpierw słabe ale teraz juz są bardzo dokuczliwe. Byłam u gin robiłam oznaczenie hormonów i wyszło wszystko w normie ( ku mojemu zaskoczeniu i mojej gin też). P. doktor powiedziała mi ze wygląda na to ze była owulacja na usg endometrium dosyć grube a @ ani widu ani słychu. Od kilku dni mam lekkie napiecie w dole brzucha. zrobiłam test i wyszła jedna krecha gruba a druga bardzo bladziutka.Powtórzyłam test innej firmy następnego dnia i nic. Nie wiem co mam myśleć. Czy to może być ciąża? Nie ukrywam ze bardzo bym się ucieszyła bo z mężem staramy sie juz od kilku lat. Napiszcie prosze co o tym myślicie.
 
reklama
hmmm, ja nie mialam zadnych objawow od strony piersi gdy zaszlam w ciaze, zreszta w ogole nie mialam objawow zewnetrznych, zrobilam test i to w dzien w ktory powinnam normalnie dostac okres i wyszedl pozytywny - 2 wyrazne kreski. A staralismy sie o dziecko wiec po kazdym stosunku obserwowalam i wsluchiwalam sie w swoje cialo, a im wiecej to tak robilam tym bardziej oglupiala chodzilam. Dopiero na koniec 2mc dostalam lekkich mdlosci, ale niemal od poczatku bylam jakas bardziej nerwowa...drazliwa....
 
Do góry