reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

A zastanawiam się jak psychicznie się przygotować na rozmowę z prezesem że już nie wróce do pracy:sorry: Cholera po nocach mi ciężko spać:-(Ale nie mogę narażać dzidziusia na to zimno tam jest jak w kostnicy:-( a teraz u nas zima się zbliża już jutro tylko 2 stpnie w dzień i śnieg:-( A co u Ciebie jak dzidzia?:)

a u mnie jakos leci dzidzia rosnie wszytsko wporzadku... brzusia jeszcze mi niewiele widac bo schudlam troche i musze teraz nadrobic ;)

masz racje nie ryzykuj - siedz w domku i nie ma innej opcji...

no i u mnie zaczal sie remont przedpokoju wiec balagan na kolkach mam w calej chacie ;)
 
reklama
a u mnie jakos leci dzidzia rosnie wszytsko wporzadku... brzusia jeszcze mi niewiele widac bo schudlam troche i musze teraz nadrobic ;)

masz racje nie ryzykuj - siedz w domku i nie ma innej opcji...

no i u mnie zaczal sie remont przedpokoju wiec balagan na kolkach mam w calej chacie ;)
spokojnie u mnie do 4 nie było widać, więc w pracy nie wiedzieli ostatnio z dnia na dzień rośnie mi do przodu:-p Tobie też jak wywali nawet niewiadomo kiedy;-):-)Dbaj o siebie i maleństwo;-)
 
ale testu sie boje robic w tamtym mieisacu zrobilam 4 a w tym nie wariuje zrobie jak juz sie bedzie naprawdedlugo spóżniać ale z d rugiej strony może sie spożnia z powodu tegokrwawienia w połowie cyklu ale z tego co czytałam takie krwawienia srodcykliczne nie maja wpływu na przesuniecie okresu a moge cykl bezowulacyjny tylko nie bardzo łapie o co w tym chodzi ale staram sie nie zaprzatac glowy zeby sie nie rozczarowac inawet niezle mi to wychodzi
 
ale testu sie boje robic w tamtym mieisacu zrobilam 4 a w tym nie wariuje zrobie jak juz sie bedzie naprawdedlugo spóżniać ale z d rugiej strony może sie spożnia z powodu tegokrwawienia w połowie cyklu ale z tego co czytałam takie krwawienia srodcykliczne nie maja wpływu na przesuniecie okresu a moge cykl bezowulacyjny tylko nie bardzo łapie o co w tym chodzi ale staram sie nie zaprzatac glowy zeby sie nie rozczarowac inawet niezle mi to wychodzi
mnie zawsze bolały na okres, a jak już byłam w ciąży to nie zwracałam uwagi, bo nawet nie wiedziałam że jestem, ale potem jak już się dowiedziałam, to zaczęłam zauważać i tak bolą mnie te piersi i ciążą jak dwa kamienie do dnia dzisiejszego:sorry:
a co do testu to ja tez nie robiłąm tak długo bo nie chciałam kolejnego rozczarowania i płaczu do poduszki i jak sie przeliczylam jak dwie krechy wyszły:)
 
ale testu sie boje robic w tamtym mieisacu zrobilam 4 a w tym nie wariuje zrobie jak juz sie bedzie naprawdedlugo spóżniać ale z d rugiej strony może sie spożnia z powodu tegokrwawienia w połowie cyklu ale z tego co czytałam takie krwawienia srodcykliczne nie maja wpływu na przesuniecie okresu a moge cykl bezowulacyjny tylko nie bardzo łapie o co w tym chodzi ale staram sie nie zaprzatac glowy zeby sie nie rozczarowac inawet niezle mi to wychodzi

i oby tak dalej kochana ;) moze byc wielka niespodzianka ;)
 
reklama
Do góry