reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

reklama
no właśnie mnie tez na okres bolaly a tu przed tym krwawieniem owszem bolaly teraz cisza i to mnie dziwi wlasnie no planuje 15 zrobic test jak nie bedzie @ bo powinna przyjsc 10 a tu :no:
 
a co najśmieszniejsze wam powiem kochane że jakby odpukac żeby nie zapeszyć to w tym miesiącu staranek było niewiele to w tamtym miesiącu byłam pewna że sie uda bo staranka co drugi dzień a tu raptem z 4 razy przytulanko mieliśmy ale nie bede krakac zobaczymy co z tego wyjdzie a co bedzie to beedzie ;-) moja siostra tez nosi bobaska w brzuchu a jej córeczka to dla mnie skarb ma 10 miesięcy i to moje oczko w głowie nie ma dnia żebym ich nie odwiedziła:-)
 
a co najśmieszniejsze wam powiem kochane że jakby odpukac żeby nie zapeszyć to w tym miesiącu staranek było niewiele to w tamtym miesiącu byłam pewna że sie uda bo staranka co drugi dzień a tu raptem z 4 razy przytulanko mieliśmy ale nie bede krakac zobaczymy co z tego wyjdzie a co bedzie to beedzie ;-) moja siostra tez nosi bobaska w brzuchu a jej córeczka to dla mnie skarb ma 10 miesięcy i to moje oczko w głowie nie ma dnia żebym ich nie odwiedziła:-)

heheh andzia jaka dzis pogoda u ciebie???:cool2::cool2::cool2:
 
wietrzną pochmurno ale samopoczucie dziś dobre za to wczoraj mój mąz mnie omijał z daleka warczałam i na niego i na koty, :-D a jak tam u ciebie? nie tesknisz za polska?
 
wietrzną pochmurno ale samopoczucie dziś dobre za to wczoraj mój mąz mnie omijał z daleka warczałam i na niego i na koty, :-D a jak tam u ciebie? nie tesknisz za polska?

oj u mnie to roznie bywa.... ostatnio przez ta pogode moglabym spac i spac..... mam okropnego lenia co mnie juz zaczyna irytowac....
o PL staram sie teraz jak najmniej myslec z tego wzgledu ze zblizaja sie swieta.... a to dla mnie najgorszy czas jesli idzie o tesknote.....:-:)-:)-(
 
rozumie cie mój tata świetej pamięci 6 lat wyjeżdzał do niemiec wiec też nam go brakowało. a ci powiem że przez ostatni 1,5 tyg nie ma dnia żebym sie w dzień nie kimneła miałam tak czasami ale teraz to juz chyba przeginam ale to przesilenie pogoda ponura nudno w domku i dlatego.a na świeta nie wracas do polski?
 
reklama
rozumie cie mój tata świetej pamięci 6 lat wyjeżdzał do niemiec wiec też nam go brakowało. a ci powiem że przez ostatni 1,5 tyg nie ma dnia żebym sie w dzień nie kimneła miałam tak czasami ale teraz to juz chyba przeginam ale to przesilenie pogoda ponura nudno w domku i dlatego.a na świeta nie wracas do polski?

niestety nie po pierwsze nie chce latac w ciazy bo ostatnim razem jak lecialam z kacprem to przez 2 tygodnie w PL umieralam bo sie tak zle czulam... a teraz to glowienie chodzi o malego bo nie mamy do niego paszportu staramy sie o brytyjki.... bo polskiego nie chce mu wyrabiac.... tak wiec zostajemy tutaj niestety :-(
 
Do góry