reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

Witam
Jeszcze nie mam pewności czy jestem w ciąży ale już się martwię. Jestem 7 dni przed @ a od 5 dni mam silne bóle w podbrzuszu, budzą mnie nawet w nocy, powiększone piersi, jest mi tak jakby niedobrze, mam lekkie zawroty głowy i jestem senna. Może to zbyt wcześnie na objawy ciążowe ale w poprzednich cyklach bóle brzucha pojawiały się zaledwie na 2-3 dni przed @. Test mam zamiar zrobić w niedzielę. Ale do rzeczy. 3-go dnia od prawdopodobnego zapłodnienia wzięłam silne leki, które mogą mieć wpływ na dziecko. Następnego dnia jak pojawiły się ww objawy leki odstawiłam. Moje pytanie brzmi :

Czy to prawda, że zanim nie wytworzy się łożysko ewentualne złe czynniki (tabletki, alkohol itp.) nie mają jeszcze wpływu na rozwój fasolki?
 
reklama
ale się dziewczynki rozgadały :-) hihih. . . ja dziś mam zły humorek bo mi dziś nic nie wychodzi, więc tak nie mam nawet co pisać :-( zbiło mi się szkiełko w zegarku złotym na rękę (mój ukochany) , teraz się dowiedziałam, że mój Mąż pracuje w sobotę, ehh mam dość :-( no ale życzę miłego popoludnia kochane :tak:

kochana bierzemy lopate i raz dwa zakopujemy dolki ;-);-) nie smutaj sie bo szkoda zycia :*
 

Załączniki

  • 03.jpg
    03.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 23
czesc czytam wasze forum i tak sie fajnie poczulam wspieracie sie nawzajem jesli mnie przyjmniecie to z checia z wami pogadam zwlaszcza ze jestem 2 tyg po slubie i staramy sie o dzidzie a sprawa wyglada tak w tamtym mniesiacy sprobowalismy 15 dnia cyklu i nie wyszlo ale wtym mniesiacu przyszalelim i przytulalim sie 9, 13,15,i 17 dniua cyklu minelo 5 dniu a ja od wczoraj co pol godziny do kibelka latam i nie wiem czy sobie wmawiam czy naprawde moze to byc objaw ciązy dodam ze to nie jest takie siusiu kropelkowe tylko takie normalne jakby i strasznie od dwoch dni spac mi sie chce a dzisiaj bylo mi tak duszno i slabo moze to byc objaw

witamy w naszych skromnych progach ;-);-)
kochana poczekaj jeszcze troszke i zrob test... jesli bardzo chcesz byc w ciazy moze Ci sie tylko wydawac ze jestes w ciazy - choc oczywiscie zycze Ci abys byla ;-) my sie staralismy 3 miesiace i przez pierwsze dwa poprostu swirowalam i praktycznie co drugi dzien robilam test... tak bardzo mi zalezalo az sie wkoncu doczekalam II kreseczek ;-);-)

Witam
Jeszcze nie mam pewności czy jestem w ciąży ale już się martwię. Jestem 7 dni przed @ a od 5 dni mam silne bóle w podbrzuszu, budzą mnie nawet w nocy, powiększone piersi, jest mi tak jakby niedobrze, mam lekkie zawroty głowy i jestem senna. Może to zbyt wcześnie na objawy ciążowe ale w poprzednich cyklach bóle brzucha pojawiały się zaledwie na 2-3 dni przed @. Test mam zamiar zrobić w niedzielę. Ale do rzeczy. 3-go dnia od prawdopodobnego zapłodnienia wzięłam silne leki, które mogą mieć wpływ na dziecko. Następnego dnia jak pojawiły się ww objawy leki odstawiłam. Moje pytanie brzmi :

Czy to prawda, że zanim nie wytworzy się łożysko ewentualne złe czynniki (tabletki, alkohol itp.) nie mają jeszcze wpływu na rozwój fasolki?

jezeli odstawilas je nastepnego dnia nie wydaje mi sie aby to mialo jakies znaczenie ale moim zdaniem jesli zrobisz test i wyjdzie Ci ze jestes w ciazy to powinnas poinformowac o tym swojego lekarza....
 
a jestem jestem może i mi sie wydaje ale te kobietki na tym punkcie mają schizy choćby nawet nie chciały o tym myśleć to sie nie da
 
a jestem jestem może i mi sie wydaje ale te kobietki na tym punkcie mają schizy choćby nawet nie chciały o tym myśleć to sie nie da

wiem jak to jest sama to przechodzilam wiec nie bede mowic nie mysl o tym... bo wiem ze sie nie da.. badz cierpliwa i zrob sobie test w dzien planowanej @;-);-) kiedy masz miec @ ???
 
zwłaszcza kiedy chcą zajść a jak nie chcą to wpadają w czarną otchłań z byle powodu wiec nam nie dogodzi ;-) np mój mąż lubi salceson ja nienawidze i zawszze w lodowce mozna jakis plasterek znalezc a dzis rano jak otowrzył lodowke to w drugim roku kuchni poczułam wszystkie zapachy z lodowki łącznie z tym nieszczesnym salcesonem ale pewnie głupia sama se doszukuje objawow zobaczymy
 
jezeli odstawilas je nastepnego dnia nie wydaje mi sie aby to mialo jakies znaczenie ale moim zdaniem jesli zrobisz test i wyjdzie Ci ze jestes w ciazy to powinnas poinformowac o tym swojego lekarza....[/QUOTE]


:-(Wiem, może to i za wcześnie na objawy ale jak to mój mąż mówi ja martwię się nałogowo. Gdzieś wyczytałam, że dopóki nie dojdzie do zagnieżdżenia, to żaden lek nie może zaszkodzić. Zagnieżdżenie to o ile mi wiadomo jakieś 9-10 dni po zapłodnieniu. Ale chciałam się upewnić.:-(
 
około 13.09 aloe pewnie do tego czasu zrobie z 5 testow jak w tamtym miesiacu choc w tym mam weksze szanse bo co drugi dzien to tam szanse sa wieksze niz ten jeden wyskok 15dc
 
reklama
zwłaszcza kiedy chcą zajść a jak nie chcą to wpadają w czarną otchłań z byle powodu wiec nam nie dogodzi ;-) np mój mąż lubi salceson ja nienawidze i zawszze w lodowce mozna jakis plasterek znalezc a dzis rano jak otowrzył lodowke to w drugim roku kuchni poczułam wszystkie zapachy z lodowki łącznie z tym nieszczesnym salcesonem ale pewnie głupia sama se doszukuje objawow zobaczymy

nie martw sie wszytsko sie niedlugo wyjasni i bedziesz sie cieszyc zobaczysz ;-);-)
 
Do góry