reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BÓLE PIERSI-do którego tygodnia ciąży?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sorga niestety prawda jest taka, że sikańce kłamią :-p
Może trzaśnij sobie betę, będziesz wiedziała czy kląć na piersi, czy wręcz przeciwnie ;-)
 
reklama
"Beta HCG" dokładnie - najlepiej znajdź miejsce, gdzie wynik będziesz miała już dziś :tak:
 
heheeh, zadzwonilam z wiesciam do Kota: "Cyce nie kłamią" mówie, a on ty nie rób tego testu z krwi bo ja sie musze znowu psychicznie przygotować na rzucenie palenia hehehe:-D:laugh2:
 
Z objawów ciążowych mam jeszcze senność i GŁÓD!!! 4 rano ja głodna jestem! przez ostatni tydzień zżarłam tyle co przez ostatni miesiąc!!!
 
Sorga no faktycznie - albo sikańce kłamią, albo masz urojoną ;-)
Nie męcz nas kobito i leć na betę, będziesz mogła obżerać się bezkarnie :-D
 
Ja gdzies czytalam (moze to bzdura)nie wiem .Ze testy ciąży do 3 tygodnia nie widzą
 
wg kalkulatora bb to 4 tydzien i 4 dzien od ciąży, chyba powinno byc widać, i sie znowu zmartwilam. Miesiaczke miałam 25 lipca... i sie znowu zmartwilam ;/
 
Sorga jak ostatnia miesiaczke mialas 25 lipca to jeszcze test moze nie wskazac bo to dopiero 24 dzien od rozpoczecia miesiaczki,wydaje mi sie ze sikacze to wiarygodne to po terminie spodziewanej @?
 
reklama
Sorga-chyba bedzie ze drugi tydzien.Bo zanim to jajeczkowanie i takie tam.Olla dobrze mowi.Nie martwiaj:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry