reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

BÓLE PIERSI-do którego tygodnia ciąży?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wiem, że miało być o piersiach, ale ja jeszcze tak troszkę o kotkach (w końcu - też mięciutkie ;-) ).
Kotek a czy Ty nie masz astmy? Chyba mi się nie pomyliło :zawstydzona/y:
Ja mam właśnie na tle alergicznym na sierść kota - ale przecież z tak "błahego" powodu nie pozbędę się futer :baffled:
To takie słodkie stworzenia - jak Młodsza przychodzi i tryka łebkiem, bo potrzebuje czułości, to rozwala mnie dokumentnie :laugh2:
 
reklama
a jak mnie dziś swędzą :no: już dawno mnie nie swędziały. Koteczka przyszła sie po przytulać a teraz kot bije psa.., rozkoszne te nasze dzieci:)
 
Anni pewnie że wklej zdjęcie kici :-).
Esia zgadza się mam astmę. Nabawiłam się jej w 15 roku życia po remoncie w domu. Okazało się że jestem uczulona na farbę albo klej już nie pamiętam i od tamtego czasu się zaczęło. Oprócz tego jestem tez uczulona na pyłki drzew :-(. Ja tez z powodu alergii nie pozbyłabym się kota w końcu to pełnoprawny członek rodziny :-).
 
Szyszunia mi jak już nie mogłam wytrzymać pomagały masaże wodą pod prysznicem na przemian ciepłą i chłodną wodą.
 
Witam!
U mnie ból piersi pojawił się przed miesiączką od 25 dnia cyklu. To znaczy bólem tego nie nazywam, piersi sa po prostu inne, takie ciepłe i twarde w środku. W pierwszej ciąży było bardzo podobnie, dla mnie to najważniejszy wyznacznik objawów ciąży.
Pozdrawiam
 
No mi już drugi tes mówi że w ciąży nie jestem a cycki bolą, skurcze łydek mam nawet (troche zawczesnie ale co tam) no i były bóle w podbrzuszu. albo testy mnie nie lubią albo kurna sobie uroiłam ;/
 
Sorga ja tez testy robilam najpierw dwa i wyszly negatywne a po 2 tygodniach pozytywny.
Mowie Ci ...cyce nie klamia heheh
 
reklama
To samo powtarzam kotu, ale już sama nie wiem, chyba po prostu skocze do gina albo krew zrobie, jak sie nazywa ten test na krwe czy jest se w ciąży?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry